Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 02 grudnia 2021 r., imieniny Aurelii, Balbiny

Ferie w górach

Ikona
(Zam: 08.02.2012 r., godz. 10.28)

W nagrodę za osiągnięcia w sporcie grupa dzieci wyjechała na obóz rekreacyjno-sportowy do Zawoi, położonej w Beskidzie Żywieckim, u podnóża Babiej Góry – „Królowej Beskidów”.

W 33-osobowej grupie byli początkujący narciarze i tacy, którzy sprawnie szusują na nartach. Każdy uczestnik zmierzył się z prawdziwym żywiołem białego szaleństwa, miał okazję przeżyć niesamowitą przygodę, poznać nowe miejsca oraz nowych przyjaciół. Dzieci korzystały z oferty nowoczesnego ośrodka turystyczno-narciarskiego Mosorny Groń. W jego skład wchodzi nowoczesna kolej linowa z czteroosobowymi krzesełkami oraz oświetloną i sztucznie zaśnieżoną trasą narciarską o długości prawie półtora kilometra. Każdy jeździł jak potrafił, z dnia na dzień podnosząc swoje umiejętności pod fachowym okiem instruktorów. Obozowicze odwiedzili też Termę Bania w Białce Tatrzańskiej. To niezwykłe miejsce łączy w sobie rozrywkę parku wodnego, komfort SPA oraz lecznicze właściwości termalnego wypoczynku. Wieczory spędzano bardzo aktywnie, gry i zabawy ruchowe oraz zręcznościowe były stałym punktem harmonogramu zajęć. Prawie wszyscy ukończyli kurs pierwszej pomocy, przeprowadzony przez ratownika medycznego. Jest co wspominać… Doborowe koleżeństwo, szusowanie na nartach, zabawy, gry, konkursy oraz wiele innych atrakcji.

Opr. E.E.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl