Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 02 grudnia 2021 r., imieniny Aurelii, Balbiny

Bal Maskowy I LO

Ikona
(Zam: 08.02.2012 r., godz. 10.32)

Sezon studniówkowy w Wyszkowie można uznać za zamknięty. W sobotę 4 lutego w hali sportowej WOSiR, na sto dni przed egzaminem dojrzałości spotkali się tegoroczni maturzyści I Liceum Ogólnokształcącego im. C. K. Norwida. W towarzystwie przyjaciół, rodziców oraz nauczycieli, uczniowie bawili się beztrosko do białego rana.

Tematem przewodnim studniówki był tym razem Bal Maskowy w weneckim stylu. Hala sportowa, za sprawą wspaniałych dekoracji, zmieniła się tego wieczora nie do poznania. Piękną oprawę wizualną sali należy zawdzięczać firmie Ismena, komitetowi studniówkowemu z Markiem Krzyżanowskim na czele oraz kreatywnym uczniom I LO. Tradycyjnie już na studniówce I LO, staropolski polonez zabrzmiał dwukrotnie. W pierwszej turze młodzież poprowadził dyrektor Władysław Klimaszewski tańczący z Jolantą Oleksiak z klasy III C. W drugim korowodzie dyrektorowi w pierwszej parze towarzyszyła natomiast Karolina Wichlińska z klasy III B.
Po nagrodzonym gromkimi brawami polonezie przyszedł czas na część oficjalną. Głos zabrał dyrektor Klimaszewski oraz zaproszeni goście.
- Podniosła atmosfera poloneza wprowadziła nas w nastrój studniówkowy. Pamiętajmy, że jesteśmy sto dni przed ważnym dla was egzaminem maturalnym. Życzę, żeby poszedł on wam tak gładko, jak poszedł wam polonez. Dziś jednak przede wszystkim życzę wam wspaniałej zabawy – powiedział swoim podopiecznym.
- W wymiarze indywidualnym każdego uczestnika, studniówka jest to uroczystość, która pozostawia ślad na całe życie. Jest to pierwszy krok wejścia w dorosłe życie, symboliczna granica oddzielająca sferę rozrywki od obszaru sfery poznawczej, czyli matury. Niech dzisiejszy bal będzie pełen radości i entuzjazmu, życzę by elementy towarzyszyły wam w kolejnych latach życia – życzyła wicestarosta powiatu wyszkowskiego, Teresa Trzaska.
- Coś się kiedyś zaczyna i coś się kiedyś kończy, taka jest rzeczy kolej i taki jest ich porządek. Studniówka to oprócz zabawy, również moment, który skłania do chwili refleksji, każe zapytać, dzięki komu tu tak naprawdę jesteśmy. W tym momencie na wasze ręce, drodzy nauczyciele, kochani rodzice, składam w imieniu wszystkich uczniów serdeczne podziękowania za wszystko – dodała przewodnicząca samorządu uczniowskiego, Milena Składanek.
Kwiaty za trud włożony w edukację i przygotowanie do egzaminu dojrzałości otrzymała dyrekcja szkoły, a także wychowawcy poszczególnych klas: III a – Marzena Deluga, III b – Aldona Stańczyk, III c – Wiesława Wróbel, III d – Beata Ziembowska, Bożena Deluga, III e – Marzena Sobczyńska, Michał Czajka, III f – Anna Mróz, Helena Paszel-Lewandowska, III g – Agnieszka Banaszek.
Po części oficjalnej oraz pamiątkowych fotografiach odtańczony został, również już tradycyjnie, walc wiedeński. Następnie przyszedł czas na zabawę, do której zaprosili prowadzący uroczystość uczniowie: Damian Rogucki i Jolanta Oleksiak. Przy oprawie muzycznej żywiołowego DJ-a, licealiści bawili się beztrosko, po raz ostatni przed zbliżającą się wielkimi krokami maturą. Przyszłym absolwentom I LO życzymy powodzenia podczas majowego egzaminu.

Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl