Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 04 grudnia 2021 r., imieniny Barbary, Krystiana

Nowa strona miasta

(Zam: 08.02.2012 r., godz. 10.44)

Urząd Miejski 1 lutego uruchomił nową, czwartą już wersję oficjalnej witryny internetowej gminy.

Zmieniła się je kolorystyka – obecnie dominuje kolor czerwony i niebieski (zamiast zielonego). Elementem, który pojawił się na górze i na dole strony jest hasło promocyjne gminy „Naturalnie Wyszków”.
W związku z tegorocznymi obchodami 510-lecia nadania praw miejskich Wyszkowowi, w prawym górnym rogu umieszczone zostało logo obchodów – klikając na nie znajdziemy informacje o szczegółach wydarzenia. Nowością jest także krótki film informacyjny o Wyszkowie, autorstwa Marka Świtalskiego.
Udostępniono angielską wersję niektórych treści. Można tu także zapoznać się z zaproszeniem burmistrza do gminy oraz opisem najciekawszych miejsc na jej terenie.
Po 5 lutego Urząd planuje uruchomić telefoniczny system powiadamiania sms, umowa z wykonawcą usług czeka jeszcze na podpisanie. Dzięki niemu każdy mieszkaniec po zarejestrowaniu się będzie mógł bezpłatnie otrzymywać informacje o wydarzeniach, imprezach w gminie, jak również ostrzeżenia o zagrożeniach np. powodzią.
Każdego, kto ma pytania dotyczące strony lub zauważy na niej nieścisłości, Urząd Miejski prosi o kontakt z pracownikiem wydziału promocji, kultury i sportu, Michałem Mielczarczykiem, tel. 29 743 77 13, e-mail: promocja@wyszkow.pl.

J.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl