Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 02 grudnia 2021 r., imieniny Aurelii, Balbiny

Opinia biegłego nieprędko

(Zam: 08.02.2012 r., godz. 10.50)

Wyszkowska prokuratura zawiesiła postępowanie dotyczące wypadku w Knurowcu, w którym we wrześniu ubiegłego roku zginęły cztery osoby. Powodem jest oczekiwanie na opinię biegłego z zakresu wypadków drogowych.

O tragicznym zdarzeniu na krajowej „ósemce” informowały ogólnopolskie media. W wyniku zderzenia dwóch pojazdów zginął kierowca toyoty verso i jego trzy pasażerki w wieku od dziewięciu do dziesięciu lat. Siódemka pozostałych uczestników wypadku, z wewnętrznymi obrażeniami, została przewieziona do szpitala w Wyszkowie i Ostrowi Mazowieckiej.
Wyszkowska prokuratura wykonała już wszystkie czynności w sprawie. Czeka tylko na opinię biegłego, która przyjść może nawet za około rok. Podjęła jednak starania o przyspieszenie jej uzyskania.
- Sprawa jest zawieszona, ponieważ akta zostały skierowane do biegłych z zakresu ruchu drogowego – informuje prokurator Danuta Klimiuk. – Wyznaczono nam bardzo odległy termin przystąpienia do badań, więc musieliśmy sprawę na ten czas zawiesić. Rozważamy jednak jej podjęcie i pozyskanie pieniędzy, żebyśmy to my powołali biegłego, który nam tę opinię wyda dużo szybciej – dodaje.

J.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl