Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 29 czerwca 2022 r., imieniny Pawła, PiotraPoparcie od organizacji

(Zam: 05.10.2010 r., godz. 11.39)

Dziewięć wyszkowskich organizacji pozarządowych poparło kandydaturę Grzegorza Nowosielskiego na burmistrza.

Ich przedstawiciele 1 października spotkali się z Grzegorzem Nowosielskim w restauracji „Wyszkowianka”. Obecny był także szef Platformy Obywatelskiej Adam Mróz, która wraz ze Wspólnotą Samorządową wystawia kandydaturę G. Nowosielskiego w wyborach samorządowych.

Poparcia Grzegorzowi Nowosielskiemu udzieliły: Liga Morska i Rzeczna Bractwo w Wyszkowie, Miejski Klub Sportowy „Bug Wyszków”, Polski Związek Wędkarski Koło w Wyszkowie, Polski Związek Działkowców, Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów, Związek Inwalidów Wojennych RP, „Życzliwi Poszkodowanym” – Stowarzyszenie Pomocy Poszkodowanym w Wypadkach Samochodowych, Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce Oddział w Wyszkowie, Powiatowy Związek Pszczelarstwa Koło w Wyszkowie.

– Dziękuję za poparcie. Jestem zaszczycony. Jeśli zostanę wybrany burmistrzem będę się starać, by spełnić państwa oczekiwania – powiedział Grzegorz Nowosielski na spotkaniu.

Poparcie organizacji pozarządowych to element zawierania przedwyborczych sojuszy, które zapoczątkowała umowa zawarta między PO a Wspólnotą Samorządową. Pod koniec września oba ugrupowania podpisały porozumienie z wójtami: Rząśnika Janem Kozonem i Zabrodzia Adamem Ołdakiem.

J.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl