Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 05 czerwca 2023 r., imieniny Walerii, WalteraPoparcie od organizacji

(Zam: 05.10.2010 r., godz. 11.39)

Dziewięć wyszkowskich organizacji pozarządowych poparło kandydaturę Grzegorza Nowosielskiego na burmistrza.

Ich przedstawiciele 1 października spotkali się z Grzegorzem Nowosielskim w restauracji „Wyszkowianka”. Obecny był także szef Platformy Obywatelskiej Adam Mróz, która wraz ze Wspólnotą Samorządową wystawia kandydaturę G. Nowosielskiego w wyborach samorządowych.

Poparcia Grzegorzowi Nowosielskiemu udzieliły: Liga Morska i Rzeczna Bractwo w Wyszkowie, Miejski Klub Sportowy „Bug Wyszków”, Polski Związek Wędkarski Koło w Wyszkowie, Polski Związek Działkowców, Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów, Związek Inwalidów Wojennych RP, „Życzliwi Poszkodowanym” – Stowarzyszenie Pomocy Poszkodowanym w Wypadkach Samochodowych, Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce Oddział w Wyszkowie, Powiatowy Związek Pszczelarstwa Koło w Wyszkowie.

– Dziękuję za poparcie. Jestem zaszczycony. Jeśli zostanę wybrany burmistrzem będę się starać, by spełnić państwa oczekiwania – powiedział Grzegorz Nowosielski na spotkaniu.

Poparcie organizacji pozarządowych to element zawierania przedwyborczych sojuszy, które zapoczątkowała umowa zawarta między PO a Wspólnotą Samorządową. Pod koniec września oba ugrupowania podpisały porozumienie z wójtami: Rząśnika Janem Kozonem i Zabrodzia Adamem Ołdakiem.

J.P.

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta