Camper wygrywa

(Zam: 01.02.2012 r., godz. 10.18)

3:0 na korzyść Campera zakończyło się spotkanie wyszkowskiej drużyny z AZS-em UWM II Olsztyn, w ramach rozgrywek II ligi siatkarzy. Wyszkowianie zajmują obecnie drugie miejsce w tabeli tracą do Czarnych Radom jeden punkt.

Mecz w Olsztynie został rozegrany w sobotę 28 stycznia. Wyszkowianie rozpoczęli spotkanie w składzie: Tomasz Walendzik, Maciej Alancewicz, Dominik Zalewski, Łukasz Kaczorowski, Dariusz Szulik, Maciej Główczyński, Tomasz Knasiecki (libero). W pierwszym secie początkowo walka toczyła się punkt za punkt. Potem na małe, trzypunktowe prowadzenie wyszli wyszkowianie i dzięki konsekwentnej grze na siatce utrzymali je do końca wygranej 25:21 partii.
W drugiej odsłonie odrzucili rywali od siatki bardzo mocną zagrywką. W tym elemencie brylowali Alancewicz i Kaczorowski. W połowie seta Zalewskiego zmienił na przyjęciu Paweł Kaczorowski. Wyszkowianie po raz kolejny wygrali 25:21.
W trzeciej, i jak się później okazało, ostatniej partii Camper całkowicie rozbił gospodarzy. Świetną serię w polu zagrywki zaliczył Łukasz Kaczorowski (ponad 10 punktów dla Campera w jednym ustawieniu). Podopieczni trenera Jana Sucha wygrali 25:13, a tym samym 3:0 w całym spotkaniu.
AZS UWM II Olsztyn – Camper Wyszków 0:3 (21:25, 21:25, 13:25)
Camper: Tomasz Walendzik, Maciej Alancewicz, Dominik Zalewski, Łukasz Kaczorowski, Dariusz Szulik, Maciej Główczyński, Tomasz Knasiecki (libero), a także: Michał Urbaniak, Paweł Kaczorowski.
I trener: Jan Such.
II trener: Konrad Chrzczonowski.
Kolejnym rywalem ligowym Campera będzie Centrum Augustów. Mecz zostanie rozegrany w sobotę 11 lutego w hali WOSiR w Wyszkowie.

AZS Uniwersytet Warszawski – MOS Wola Warszawa 1:3
Centrum Augustów – Czarni Radom 1:3
Zawkrze Mława – Żyrardowianka Żyrardów 3:0
Pronar Hajnówka – Wilga Garwolin 3:0

1. Czarni Radom 40 44-12
2. Camper Wyszków 39 42-13
3. Pronar Parkiet Hajnówka 34 35-16
4. Żyrardowianka Żyrardów 24 32-27