Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 26 czerwca 2022 r., imieniny Jana, PawłaSportowe ferie

Ikona
(Zam: 01.02.2012 r., godz. 10.24)

Jedną z tegorocznych atrakcji, którą w ferie zimowe przygotował dla dzieci i młodzieży Gminny Dom Kultury w Brańszczyku, był turniej unihockeja.

Termin szkolnej przerwy zimowej zbiegł się z 17. jubileuszem powstania „Lokalnych Wieści Gminnych”, dlatego, aby uczcić tę rocznicę, patronat nad zawodami objęła redaktor naczelna i dyrektor GDK, Maryla Puścian. Placówka ufundowała dla zwycięzców puchary, zaś dla każdego uczestnika nagrody. Do turnieju zgłosiło się pięć drużyn: „Kubony” (Jakub Deluga, Sebastian Różański, Paweł Deluga), „Kaczaki” (Michał Drab, Kamil Brzeziński, Aldona Machla), „Girls&Boy” (Klaudia Kulesza, Piotr Drab, Ola Bralewska), „Gazyl Mistrze” (Paweł Wołyniec, Paweł Melchner, Rafał Przybysz), „Gazyl Team” (Bogdan Bulecki, Przemysław Kulesza, Dariusz Bulecki). Po trwających trzy godziny rozgrywkach wyłoniono zwycięską drużynę – „Gazyl Mistrze”. Drugie miejsce zajęła „Gazyl Team”, zaś na trzecim miejscum, po emocjonującej dogrywce na rzuty karne, uplasowała się drużyna „Kaczaki”. Na uwagę zasługuje gra najmłodszego uczestnika, ośmioletniego Piotrusia Draba, świetnie spełniającego się w roli bramkarza. Na następny turniej zapraszamy już za rok, z okazji 18-lecia istnienia „Lokalnych Wieści Gminnych”.

Opr. E.E.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl