Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 30 czerwca 2022 r., imieniny Emilii, LucynyBędzie koncert T.Love

Ikona
(Zam: 05.10.2010 r., godz. 11.41)

W ubiegłym roku odbył się koncert Myslovitz, a najprawdopodobniej jeszcze w pierwszym kwartale przyszłego roku wystąpi na hali sportowej WOSiR zespół Hey, zwycięzca tegorocznej sondy przeprowadzonej przez ośrodek kultury. Jednak zanim do niego dojdzie, jeszcze w tym roku Wyszków będzie gościł inną gwiazdę polskiej muzyki – T.Love.

Organizatorzy koncertu Myslovitz na hali WOSiR-u postanowili nie rezygnować z zapraszania wielkich gwiazd do Wyszkowa. Hala świetnie się sprawdziła jako arena koncertowa. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców, przygotowania do kolejnej imprezy na hali rozpoczęto od sondy. Jej zwycięzcą została grupa Hey i to z nią podjęto rozmowy o koncercie w Wyszkowie. Organizatorzy wynegocjowali atrakcyjne warunki, pozostaje jeszcze kwestia dobrania optymalnego terminu. Tegoroczny nie wchodzi już w rachubę, z powodu wcześniejszych zobowiązań muzyków grających z Kasią Nosowską

Gdy stało się jasne, że Hey zagra, ale dopiero w przyszłym roku, podjęto poszukiwania innej gwiazdy polskiej muzyki, która mogłaby wystąpić wcześniej. Najszybciej udało się porozumieć z Muńkiem Staszczykiem i jego T.Love. Koncert odbędzie się 13 listopada, na sali widowiskowej Wyszkowskiego Ośrodka Kultury „Hutnik”. Patronat nad imprezą objął burmistrz Wyszkowa, Grzegorz Nowosielski. Już od dziś można rezerwować bilety.

Artur Laskowski

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl