Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 13 czerwca 2021 r., imieniny Antoniego, Lucjana

Otwarcie sali z Camperem

Ikona
(Zam: 18.01.2012 r., godz. 10.56)

Sparing drugoligowego Campera Wyszków, pokaz umiejętności młodych uczestników klubowej Akademii Piłki Siatkowej, występ cheerleaderek z rewii „Sylaba” to atrakcje otwarcia po remoncie sali sportowej Zespołu Szkół w Rybienku Leśnym. Na modernizację gmina Wyszków wydała 290 tys. zł.

Uroczystość, która odbyła się 12 stycznia, miała wyjątkowo bogatą oprawę. Rozpoczęła się od jasełek w wykonaniu uczniów, którzy dzięki ciekawej aranżacji świateł, grze cieni, ilustracjom z rzutników, kostiumom stworzyli wraz ze swoimi nauczycielami interesujące przedstawienie. Przyglądali się mu rodzice, pracownicy szkoły, a także goście burmistrz Grzegorz Nowosielski, jego zastępcy Adam Mróz i Adam Warpas, dyrektor Wyszkowskiego Ośrodka Kultury „Hutnik” Mariusz Kowalski, naczelnicy Urzędu Miejskiego – odpowiedzialna za sprawy oświaty Anna Gołębiewska oraz strategię i rozwój gminy Urszula Fijałkowska. Młodzieży występu gratulowała dyrektor Zespołu Szkół Alina Oleksiak, która zaprosiła uczestników do sali gimnastycznej. Tam mogli przekonać się, jakiego blasku nabrał obiekt po trwającym do końca grudnia remoncie. Gmina Wyszków zdecydowała się zainwestować m.in. dlatego, że od nowego roku placówka przyjęła w swoje mury dzieci ze zlikwidowanej Szkoły Podstawowej w Kamieńczyku. Inwestycja obejmowała m.in. wymianę podłogi, malowanie wnętrza, odnowienie balustrad, naprawę dachu. Szkoła zyskała też bramki do piłki ręcznej, piłkouchwyt, kotarę grodzącą, wykładzinę zabezpieczającą podłogę podczas pozasportowych imprez.
Od niedawna współpracujące z Camperem dziewczęta z „Sylaby” zatańczyły z pomponami, tak jak podczas meczy naszej siatkarskiej drużyny. W obecności władz klubu z prezesem Robertem Czyżakiem na czele i trenera drużyny seniorów Jana Sucha młodzież z Akademii Piłki Siatkowej Camper Wyszków rozegrała krótkie mecze. Był też sparing naszych drugoligowców, w formie meczu wewnętrznego – zagrali wszyscy zawodnicy. Alina Oleksiak otrzymała od przedstawicieli Campera koszulkę i szalik klubowy.
J.P.

Komentarze

lans
Dodane przez jajco, w dniu 18.01.2012 r., godz. 14.10
trzech "tenorów"
Dodane przez Groch, w dniu 20.01.2012 r., godz. 08.25
Mróz juz wyżej nie podskoczy. Jest godnym następcą Janusza Jastrzębskiego.
Dodane przez Buli, w dniu 20.01.2012 r., godz. 19.22
Camperek na burmistrza!!! Coś potrafi, nieźle tańczy!!!
Dodane przez Lala, w dniu 21.01.2012 r., godz. 08.17
Oj nie! Bo zaraz "Indor" chciałby zostać premierem!

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl