Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 29 marca 2023 r., imieniny Eustachego, WiktoraCamper Wyszków towarzysko

Ikona
(Zam: 11.01.2012 r., godz. 08.18)

W ostatnią sobotę, Camper Wyszków w słynnej Arenie Ursynów w Warszawie, zmierzył się w meczu sparingowym z równie słynną, występującą w Plus Lidze, drużyną AZS-u Politechnika Warszawska. Podopieczni trenera Jana Sucha ulegli utytułowanym rywalom 1:3.

Mecz został rozegrany w sobotę 7 stycznia w hali sportowej Arena Ursynów w Warszawie. Sparing z wyszkowskim Camperem był dla zespołu Politechniki drugim tego dnia, po pięciosetowym, wygranym boju z Fartem Kielce. Obaj trenerzy eksperymentowali składem. Spotkanie było wyrównane. W wyszkowskiej ekipie tradycyjnie już wyróżniali się bracia Kaczorowscy oraz wracający do wysokiej formy Maciej Alancewicz. Pierwsze spotkanie w barwach Campera rozegrał również nowy środkowy, Dariusz Szulik. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:1 na korzyść rywali.
AZS Politechnika Warszawska – Camper Wyszków 3:1 (25:22, 25:19, 25:22, 24:26)
Wyszkowska drużyna wznawia również rozgrywki ligowe. Najbliższe spotkanie Camper rozegra w niedzielę 15 stycznia o godz. 17.00 w hali sportowej WOSiR przy ulicy Geodetów 45 w Wyszkowie. Przeciwnikiem podopiecznych trenera Jana Sucha będzie zespół AZS-u Uniwersytet Warszawski. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy.

Turu

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl