Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 29 marca 2023 r., imieniny Eustachego, WiktoraStudniówki czas

Ikona
(Zam: 11.01.2012 r., godz. 08.48)

Sezon studniówkowy rozpoczęty. Jako jedni z pierwszych w powiecie wyszkowskim bal maturalny zainaugurował Zespół Szkół nr 3. Młodzież, podobnie jak w roku poprzednim, bawiła się w hali sportowej WOSiR w Wyszkowie.

Tegoroczny bal poprowadzili uczniowie.
- To wyjątkowa, bo rocznicowa, dwusetna studniówka. Dzisiejsza noc z pewnością będzie beztroską zabawą, pełną wzruszeń – rozpoczęli.
Młodzież powitała zgromadzonych gości: dyrekcję, wychowawców, nauczycieli, rodziców oraz uczniów. Wśród gości honorowych znaleźli się przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego oraz organu prowadzącego szkołę – Anna Bociąg-Smaga i Andrzej Kwiatkowski.
Zgromadzonych witała też dyrektor Zespołu Szkół Elżbieta Michalik.
- Jesteście dziś tak piękni, że trudno was poznać – zwróciła się do maturzystów. – Bardzo się cieszymy, że kontynuujecie tradycję studniówki, ponieważ jest to przepiękny i niepowtarzalny wieczór, przypominający, że za sto dni matura – podkreśliła.
Dyrektor Michalik wyliczyła, że uczniom zostało sto siedemnaście dni do matury, która w tym roku rozpocznie się 4 maja, tuż po majowym weekendzie. Na czas przygotowań do niej dyrektor życzyła dużo zapału do nauki, świetnych wyników na maturze oraz późniejszego dokonywania dobrych wyborów, a na ten wieczór szalonej i udanej zabawy do białego rana.
Andrzej Kwiatkowski życzył maturzystom trzy razy „naj” – najwspanialszej zabawy, najpiękniejszych wspomnień z tego balu i najlepszych wyników maturalnych na Mazowszu, a nawet w Polsce.
Ksiądz Adam Luberski pobłogosławił młodzież i życzył szampańskiej zabawy. Głos zabrała także przedstawicielka samorządu uczniowskiego Aleksandra Kałczuga.
– Dziękujemy za uśmiech, rodzinną atmosferę, porcję wiedzy. To dzięki wam i tej szkole dojrzeliśmy i dorośliśmy. Przepraszamy za nasze błędy i jednocześnie kierujemy ukłon w stronę wychowawców, którzy zawsze przemawiali nam do rozsądku. Dziękujemy za wyrozumiałość – powiedziała. Kwiaty od uczniów biorących udział w balu studniówkowym (IV Technikum Informatycznego, IV Technikum Elektronicznego, LO o profilu lingwistyczno-europejskim, LO o profilu matematyczno-informatycznym oraz liceum profilowanego o profilu ekonomiczno-administracyjnym) otrzymali ich wychowawcy: Mariola Murawska, Aneta Augustynik, Izabela Brzeźniak, Joanna Świętoń oraz Robert Szulęcki.
Część oficjalna zakończyła się polonezem. Po nim, tradycyjnie już, uczniowie i nauczycieli zatańczyli walca angielskiego. Podczas balu odbyła się także część artystyczna przygotowana przez uczniów oraz Matyldę Maliszewską – nauczyciela języka angielskiego. Na ten wieczór przygotowano parodię „Tańca z Gwiazdami”. Niezapomniana zabawa pełna wrażeń i wzruszeń trwała do białego rana.

I.S.

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl