Menu górne

Dziś jest 10 sierpnia 2022 r., imieniny Borysa, WawrzyńcaNowe twarze w Camperze Wyszków

Ikona
(Zam: 04.01.2012 r., godz. 08.20)

Podczas przerwy w rozgrywkach ligowych włodarze Campera Wyszków postanowili wzmocnić klub kilkoma klasowymi zawodnikami. Wiadomo już oficjalnie, że do zespołu dołączył Dariusz Szulik, wiarygodne źródła łączą z Camperem również Jakuba Macha i Stanisława Pieczonkę.

Dariusz Szulik w ostatnim czasie reprezentował pierwszoligowy klub GTPS Gorzów Wielkopolski. Znany z gry w ćwierćfinale Pucharu Polski z zeszłego roku przeciwko Skrze Bełchatów zespół, ma obecnie duże problemy finansowe. W ich wyniku wielu klasowych zawodników opuszcza drużynę. Szulik występuje na pozycji środkowego bloku. Zawodnik ma 28 lat, mierzy 204 cm wzrostu. W swojej karierze występował w takich klubach jak Skra Bełchatów, Trefl Gdańsk, Płomień Sosnowiec czy AZS Politechnika Warszawska.
Innym siatkarzem GTPS-u, który najprawdopodobniej trafi do Campera, jest przyjmujący Jakub Mach. Mimo młodego wieku (23 lata), zawodnik ten grał już w tak utytułowanych klubach jak Jadar Radom i Resovia Rzeszów. Siatkarz ma 196 cm wzrostu.
Kolejny przyjmujący, który znajduje się na celowniku wyszkowskiego klubu, to Stanisław Pieczonka. Mierzący 200 cm wzrostu 32-latek ma za sobą bogatą przeszłość w najwyższej klasie rozgrywkowej. W Plus Lidze występował w barwach Morza Szczecin, Czarnych Radom, Resovii Rzeszów i przez ostatnie trzy lata – Delecty Bydgoszcz. Przed obecnym sezonem siatkarz przygotowywał się z zawodnikami Resovii.
Według nieoficjalnych informacji, Camper Wyszków interesuje się również pozyskaniem nowego rozgrywającego. Miałby nim być Bartłomiej Neroj, również dotychczas reprezentant GTPS-u Gorzów Wielkopolski. Zawodnik ma za sobą grę w Skrze Bełchatów, AZS Politechnika Warszawska, a także w kadrze B reprezentacji Polski. Siatkarz mierzy 200 cm wzrostu, ma 27 lat.
Duże wzmocnienia, zwłaszcza w szeregach przyjmujących, stawiają pytanie, który z dotychczasowych zawodników pożegna się z klubem. Najsłabszą pozycję wydaje się mieć Konrad Nassalski, który w rozegranej dotychczas części rundy zasadniczej sezonu, pojawiał się na parkiecie bardzo rzadko. Sytuacja wyjaśni się w najbliższym czasie.

Sparingi z Pekpolem
W ostatnim tygodniu Camper Wyszków rozegrał dwa z trzech planowanych meczów pokazowych przeciwko zespołowi Pekoplu Ostrołęka. Pierwsze spotkanie zostało rozegrane w czwartek 29 grudnia w Wołominie, w ramach Memoriału Jerzego Cudnego. Podopieczni trenera Jana Sucha zremisowali 2:2 (26:28, 19:25, 25:20, 25:21). Podczas meczu szkoleniowiec wyszkowskiej drużyny sprawdził na boisku wszystkich swoich podopiecznych. Drugie spotkanie zostało rozegrane w piątek 30 grudnia w Ostrołęce. Tym razem triumfował Pekpol 3:2 (25:21, 23:25, 25:16, 18:25, 17:15). Ostatni mecz z pierwszoligowcami zostanie rozegrany 5 bądź 6 stycznia w hali sportowej WOSiR w Wyszkowie.

Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl