Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 31 maja 2020 r., imieniny Anieli, Petronela

Tanecznie i magicznie

(Zam: 20.12.2011 r., godz. 10.28)

Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Brańszczyku 28 listopada bawili się na zabawie andrzejkowej.

Na imprezie, oprócz uczniów, zgromadzili się ich rodzice, dziadkowie oraz młodsze rodzeństwo. Stopniowo coraz więcej osób pojawiało się na szkolnym parkiecie, zachęconych propozycjami muzycznymi Marka Rozenka. W trakcie zabawy uczniowie wysłuchiwali również przepowiedni w pokoju wróżb. Uczennice klasy V i VI wcieliły się w dobre wróżki, które odkrywały karty przyszłości.
Kolejną atrakcją wieczoru był kącik makijażu. Zdecydowana większość uczestniczek andrzejkowej zabawy chętnie oddawała się w ręce wizażystek – dziewcząt z klasy VI oraz gimnazjum. Zabawie towarzyszyły liczne konkursy muzyczno-ruchowe prowadzone przez Marka Rozenka oraz pokazy układów tanecznych w wykonaniu uczniów szkoły. W trakcie imprezy Alicja Śniadała wręczyła nagrody za udział w konkursie „Zdrowy styl życia”, a Emilia Wiśniewska nagrodziła uczniów klasy I, uczestniczących w konkursie „Moja ulubiona książeczka”.
Przygotowaniem zabawy andrzejkowej zajął się Samorząd Uczniowski, którym opiekuje się Jolanta Śniadała. Poczęstunek oraz napoje dla każdej klasy ufundowała Rada Rodziców. W szkolnej kawiarence, przygotowanej przez Danutę Laskowską, rodzice prowadzili sprzedaż własnoręcznie upieczonych ciast.

Natalia Kalbarczyk, Amelia Pieńkos

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl