Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 07 sierpnia 2020 r., imieniny Doroty, Sykstusa

Liga silna jak nigdy

(Zam: 03.11.2011 r., godz. 07.06)

Już w najbliższy weekend w hali sportowej WOSiR rozegrane zostaną spotkania pierwszej kolejki 20. edycji Wyszkowskiej Ligi Piłki Siatkowej. W tym sezonie udział w lidze weźmie 8 zespolów.

Do udziału w jubileuszowej, 20. edycji Wyszkowskiej Ligi Piłki Siatkowej zgłosiło się 8 zespołów: WOK Hutnik Wyszkowiak, LO Nowy Wyszkowiak, Rybno, Wichry Namiętności, X Team, Camper VIP, UKS Polonez, PTM FITLAND. Bardzo wyrównana stawka oraz najmniejsza od kilku lat liczba zespołów skłoniły organizatorów oraz uczestników ligi do zmiany jej systemu. Tegoroczne rozgrywki można podzielić na trzy fazy:
- I faza ,,ligowa” – klasyczne rozgrywki każdy z każdym (siedem kolejek), ostateczny kształ tabeli po ostatniej kolejce wyłoni podział przed drugim etapem,
- II faza ,,małych lig” – na bazie układu tabeli po pierwszym etapie ligowym dokonany zostanie podział na dwie grupy (zespoły z miejsc 1-4 oraz 5-8). W obu grupach rywalizacja będzie rozgrywana systemem każdy z każdym (trzy kolejki), po której w obu ,,małych ligach” zostanie wyłoniona kolejność (punktacja z pierwszego etapu ligowego zostaje anulowana),
- III faza ,,play-off” – na bazie układu tabel w obu ,,małych ligach” rozegrane zostaną play-offy, po których poznamy ostateczną klasyfikację całych rozgrywek (zespoły z wyższej ligi zagrają o miejsca 1-4, te z niższej o miejsca 5-8).
Mecze finałowe III fazy (o miejsca 7, 5, 3 oraz 1) zostaną rozegrane na ,,całej” hali, co zdecydowanie zwiększy ich atrakcyjność dla kibiców. Nowy system gwarantuje wszystkim zespołom 12 spotkań do rozegrania.
Pierwsza kolejka spotkań zostanie rozegrana w niedzielę 6 listopada w następującej kolejności:
- godz. 13.00 – Wichry Namiętności – WOK Hutnik Wyszkowiak,
- godz. 13.00 – Camper VIP – UKS Polonez,
- godz. 14.00 – Rybno – X Team,
- godz. 14.00 – PTM FITLAND – LO Nowy Wyszkowiak.
Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy.

Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl