Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 12 czerwca 2021 r., imieniny Jana, Onufrego

Po puchar premiera

Ikona
(Zam: 28.09.2010 r., godz. 11.20)

Uczniowie szkół podstawowych i gimnazjaliści z gminy Somianka wzięli udział w eliminacjach do Turnieju o Puchar Donalda Tuska, które odbyły się na boisku wybudowanym w Somiance w ramach programu „Moje boisko – Orlik 2012”.

Turniej zainicjowany przez ministerstwo sportu i turystyki rozgrywany jest w całej Polsce na obiektach wybudowanych w ramach Orlika. Gminne eliminacje w Somiance odbywały się od 14 do 17 września. Dziewczęce i chłopięce drużyny z podstawówek i gimnazjów walczyły o przejście do kolejnego etapu turnieju. W systemie „każdy z każdym” walczyło ze sobą trzynaście ekip. Każdy mecz, podzielony na połowy trwające dziesięć minut, sędziował Mateusz Choiński. Opiekę medyczną nad zawodnikami sprawowała Grażyna Kucha. Nad całością czuwał animator somiankowskiego Orlika, Jacek Augustynik.

W podsumowaniu piłkarskich zmagań uczestniczył wójt gminy Andrzej Żołyński, który wręczył zawodnikom dyplomy i koszulki.

Do dalszego etapu turnieju zakwalifikowały się drużyny:

FC Somianka – Piotr Przybysz, Karol Kruszewski, Bartosz Ruszczak, Sebastian Zagumny, Kamil Paź, Bartosz Deptuła, Adam Kuchta, Piotr Szerewicz, Michał Turek, Daniel Bajorek

KS Ulasek – Joanna Jeż, Paulina Piątek, Aleksandra Wasik, Magda Deptuła, Julia Dana, Magda Szczesna, Paulina Salwin, Karolina Kowalska, Weronika Wiśniewska, Paulina Kluczek

Błyskawice z Somianki – Magda Ruszczak, Jolanta Kostecka, Kamila Kurak, Monika Kuchta, Julia Zabłocka, Agata Jakacka, Karolina Szczesna, Karolina Turek, Sandra Stodułkiewicz, Marlena Szczesna

FC Somianka – Artur Augustynik, Jarosław Kruza, Szymon Skura, Karol Świercz, Radosław Kuchta, Kamil Przybysz, Dawid Koczara, Jarosław Żurawski, Mateusz Jeż, Łukasz Bednarski.

J.P.

Komentarze

Dodane przez karolina, w dniu 23.01.2011 r., godz. 11.49
ta karolina kowalska z ks ulasek to ja

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl