Menu górne

Dziś jest 15 sierpnia 2022 r., imieniny Marii, MagdalenyJesienny turniej piłkarski

Ikona
(Zam: 18.10.2011 r., godz. 07.30)

Na początku października odbyła się druga edycja Turnieju VI Piłkarskich o Puchar Wójta Gminy Zabrodzie. Zawody odbyły się na kompleksie boisk „Orlik 2012” w Zabrodziu, honorowym patronatem objął je wójt gminy.

Rozgrywki ośmiu drużyn trwały dwa dni. Wcześniej nastąpiło losowanie zespołów do dwóch grup A i B. W sobotę odbyły się mecze eliminacyjne w grupach, zaś w niedzielę 2 października czternaście drużyn rozegrało półfinały i finały, trwające po czterdzieści minut. W klasyfikacji końcowej czwarte miejsce zajęła drużyna z Anastazewa, trzecie – Przykor, drugie – Obrębu. Zwycięzcą turnieju została ekipa z Zabrodzia. Wójt Adam Ołdak wręczył zwycięzcom puchar, nagrody rzeczowe dla zespołów i pamiątkowe dyplomy. Statuetkę najlepszego bramkarza otrzymał Dominik Skwara z Zabrodzia, a Króla Strzelców Kamil Giza z Obrębu, który zaliczył osiem trafień. Zawody prowadziło trzech sędziów z PZPN, za organizację i realizację odpowiedzialny był Arkadiusz Górek, animator sportu w Zabrodziu. Dla zawodników i kibiców przewidziano poczęstunek z grilla oraz napoje.

Opr. I.S.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl