Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 29 maja 2024 r., imieniny Bogusławy, TeodozjiZginął porażony prądem

(Zam: 19.10.2011 r., godz. 07.59)

Nieudana kradzież transformatora w Blochach stała się przyczyną śmierci Kamila O. Dwudziestolatek zginął na miejscu zdarzenia porażony prądem. W tej sprawie zatrzymano również Bartosza P. oraz Artura C. – jeden z nich otrzymał dozór policyjny.

15 października ok. godziny 1.30 wyszkowska policja została powiadomiona o wypadku w Blochach. Funkcjonariusze wydziału kryminalnego ustalili, że ofiarą wypadku okazał się dwudziestoletni mieszkaniec gminy Długosiodło − Kamil O. Mężczyzna usiłował dokonać kradzieży transformatora − porażony prądem poniósł śmierć na miejscu. Podczas wykonywania działań funkcjonariusze zatrzymali w areszcie do wyjaśnienia również siedemnastoletniego Bartosza P. zamieszkałego w gminie Długosiodło oraz dwudziestoletniego Artura C. W poniedziałek 17 października prokurator rejonowy w Wyszkowie wobec Artura C., mieszkańca gminy Długosiodło, zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

Oprac. E.R.

Komentarze

Dodane przez k, w dniu 20.10.2011 r., godz. 06.56
i bardzo dobrze moze innych zlodzieji to cos nauczy
Kradzież
Dodane przez Aga, w dniu 20.10.2011 r., godz. 07.49
Kradną bo nie mają pracy i nie widzą dla siebie żadnej przyszłości. Mamy niewydolne Państwo i dlatego tyle oburzonych
Dodane przez JuSStyNNa, w dniu 20.10.2011 r., godz. 09.11
Bardzo dobrze? Znałeś/znałaś chociaż Kamila, że tak piszesz?! Zresztą nawet jeśli tak to ON NIE ŻYJE!!! Więc chyba należy mu się chociaż trochę szacunku!!! Jeśli masz coś do Niego to zachowaj to dla siebie!!! Ne musiał tego robić, ale czasu nie cofniemy...stało się to, co się stało...Gdyby wiedział, że zginie na pewno by tego nie zrobił...Czy Ty w ogóle wiesz, co teraz przeżywają i przez co przechodzą Jego najbliźsi?! Najgorszą tragedią jest, kiedy matka z ojcem chowają swoje dzieci! Kamil może święty nie był, ale zapamietam go jako śmiesznego, szalona chłopaka... Niech śmierć Kamila będzie przestrogą dla innych... Spoczywaj w spokoju... [*]
Dodane przez q, w dniu 20.10.2011 r., godz. 09.12
[*]
Dodane przez q, w dniu 20.10.2011 r., godz. 09.12
[*]
[*]
Dodane przez k, w dniu 20.10.2011 r., godz. 09.12
[*]
Dodane przez Many, w dniu 20.10.2011 r., godz. 10.27
Ale za co ten szacunek? Za to, że "święty nie był" czy że zginął kradnąc? Na szacunek to trzeba sobie zapracować!
Dodane przez Kasia, w dniu 20.10.2011 r., godz. 14.23
Rozumię kraść, jak był głodny to mógł ukraść kapusty z pola, kartofli... ale okradać urządzenia elektryfikujące polkską wieś to szczyt chamstwa. Przerwy w dostawach prądu na wsi powodują wielkie szkody... Tak samo nie szkoda tych co okradają urządzenia ochronne na obwodnicach. Od nich zależy życie i bezpieczeństwo ludzkie. A matka niech się wstydzi sama siebie.
JJJJuuuustttyyyyynnnkkkko
Dodane przez Paweł, w dniu 20.10.2011 r., godz. 14.42
Chyba stałaś zbyt blisko i łuk elektryczny cię poraził! Nie musimy znać tego koleżki, jego wyczyny świadczą o nim. Za kradzierze w energetyce, na kolei, infrastrukturze drogowej powinny być wysokie grzywny i kara do odsiadki! Tu ukarało go samo życie.
Dodane przez JuSStyNNa, w dniu 20.10.2011 r., godz. 15.57
Chociażby za to, że nie żyje!!! Ludziom zmarłym należy się szacunek!!! A TY go w ogóle znałeś, że się wtrącasz?!!
Nie znasz nie oceniaj!!
Dodane przez zina, w dniu 20.10.2011 r., godz. 17.39
Nie znasz go to nie oceniaj?! Kamil był jaki był nie był aniołem ale nie był też zły. Po pierwsze prace miał!, miał też szczęśliwą rodzinę którym teraz bardzo go brakuje. Jeśli jesteście tacy święci to powiedzcie:Kto z nas jest bez grzechu? kto może z czystym sumieniem powiedzieć ja nie zgrzeszyłem? Nie popieram tego co Kamil zrobił nie wiem co kierowało nim w tym momencie ale nigdy nie powiem o nim złego słowa!! Jak można powiedzieć o zmarłym Nie znaliście go a oceniacie! Był dobrym chłopakiem i taki pozostanie na zawsze w naszych pamięciach.
Dodane przez Beata, w dniu 20.10.2011 r., godz. 18.09
bieda? Brak perspektyw? Wogóle go nie znasz a oceniasz! Nikomu nie życzy się źle zwłaszcza nie mówi się źle o zmarłych. Zastanówcie się co piszecie. Kamil nie był aniołem ale nie był też zły ja zapamiętam go jako dobrego chłopaka zawsze uśmiechniętego który nic złego przy mnie ani tym bardziej do mnie nie powiedział. Tak się wypowiadaćie ale która osoba z was może przyznać że jest bez grzechu? Każdy z nas robi błędy i nie powinniśmy oceniać nikogo po tym co zrobił puki sami siebie nie ocenimy!! Kamil był świetnym chłopakiem i na taki na zawsze w naszych myślach pozostanie.
[*]
Dodane przez ..., w dniu 20.10.2011 r., godz. 18.27
Nie macie prawa go osadzac! Nawet go nie znaliscie! Nie wstyd wam tak o nim mowic?? A co jesli czyta to jego rodzina? Szkoda mi was!!
Dodane przez Sebastian, w dniu 20.10.2011 r., godz. 18.49
Ja sam Kamila nie uważałem za najlepszego kolegę. Ale po tym co się stało wszystko mu wybaczam. Bo co może być gorszego niż śmierć. Nawet najgorszemu wrogowi tego się nie życzy i zgadza się z wypowiedziami Justyny> Jeśli ktoś Go nie znał niech tak o nim nie mówi. To co chciał zrobić nie było dobre ale się stało... i nikt i nic tego nie zmieni... [Pokuj jego duszy] Szkoda chłopaka:(:(:(
Dodane przez Anonim, w dniu 20.10.2011 r., godz. 18.50
Kto naprawde chce pracowac to robotę znajdzie.
Dodane przez ila, w dniu 20.10.2011 r., godz. 19.06
Ludzie dajcie juz spokoj do cholery!stalo sie i nic tego nie zmieni.Dajcie mu odpoczywac w spokoju!popelnij bład ale i tak zapamietam Go jako wspaniałego czlowieka!!!
Dodane przez Maria, w dniu 21.10.2011 r., godz. 09.04
Tak bardzo mi przykro. Śmierć tego chłopca jest bardzo bolesna, wszystkich młodych ludzi.
wwwwwww
Dodane przez bzolo, w dniu 21.10.2011 r., godz. 18.04
pracy jest dużo tylko trzeba chcieć pracować a nie lekkiego chleba mu się zachciało.
Dodane przez niezadowolony obserwator, w dniu 23.10.2011 r., godz. 10.27
A czy ten co kradł nie pomyślał o tym, że mógł zabić kilka innych osób które po odłączeniu prądu straciły by życie bo przestała by działać aparatura np.: podająca tlen, krew, lekarstwa. Zginą człowiek i to jest bolesne. Zginął złodziej i poniósł najboleśniejszą karę. Ja nie potępiam człowieka ale czyn którego chciał dokonać . I TO WŁAŚNIE JEST NAGGANNE ale niestety młdzież dzisiejsza nie widzi w tym co robi problemu, bo oni dobrze się bawią.
Łączka
Dodane przez Kasia, w dniu 23.10.2011 r., godz. 10.42
Szkoda Kamila. Jego rodzinie i najbliższym składam wyrazy współczucia. To jest ból nie do opisania. więc zanim coś napiszecie co niektórzy to się zastanówcie. Na niego piszecie głupoty a sami lepsi nie jesteście. Nie wolno mówić że o ludziach zmarłych nawet jeśli człowiek nie postąpił tak jak trzeba.
ttt
Dodane przez Kasia, w dniu 24.10.2011 r., godz. 08.51
Co wy wg piszecie ja nie wiem czy niektórzy ludzie to rozumu wg nie mają, nie wiedzą a mówią i pewnie jeszcze aureolka nad głową im się świeci że tak oczerniacie chłopaka którego wg nie znacie, łatwo jest kogos osądzać a na siebie nie spojrzeć. Kamil był bardzo dobrym człowiekiem ;*
Zginął złodziej.
Dodane przez Arek, w dniu 24.10.2011 r., godz. 15.30
A tym którzy go tak bronią przypominam, po siódme: nie kradnij. P.S. Gdzie wy w ogóle byliście, gdy wasz kolega był w potrzebie? Teraz się dopiero obudziliście? Dlaczego mu wcześniej nie pomogliście?
Ogarnijcie się.
Dodane przez Marlon, w dniu 25.10.2011 r., godz. 04.38
A kto mu kazał kraść transformator? Nie jest tu usprawiedliwieniem, że miał ciężką sytuację materialną. Nikt mu śmierci nie życzył, ale niech to będzie przestroga dla innych.
kradzieże
Dodane przez obserwator, w dniu 25.10.2011 r., godz. 05.28
Całkowicie zgadzam się z "niezadowolonym obserwatorem".Popieram argumenty jakie podał!
Dodane przez Pati, w dniu 27.10.2011 r., godz. 09.34
to że zrobił coś złego nie znaczy że teraz ktoś będzie go oceniał , każdemu zdarzy się z nas popełnić jakiś błąd ... Znałam Kamila bardzo dobrze i nie raz gdy go potrzebowałam pomocy mogłam na niego liczyć , po prostu był sobą nic nie udawał .... jego śmiech był zabójczy zawsze potrafił kogoś rozweselić .." Kamiś przepraszam że nie zdążyłam się pożegnać " [*]

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta