Dziś jest 16 kwietnia 2024 r., imieniny Erwina, Julii

Derby dla rezerw Bugu

(Zam: 04.10.2011 r., godz. 11.10)

W niedzielę 2 października na stadionie WOSiR w Wyszkowie rozegrane zostało spotkanie rozgrywek A-klasy pomiędzy Bugiem II Wyszków a WKS-em Rząśnik. ,,Derby powiatu” wygrali gospodarze 6:2.

W niedzielnym spotkaniu oba zespoły stworzyły bardzo dobre widowisko. W szeregach Bugu wystąpiło trzech piłkarzy z pierwszego składu, Wajdzik, Szajczyk oraz Wesołowski w bramce. WKS Rząśnik wystąpił w klasycznym dla swojej drużyny składzie. W pierwszej połowie wyszkowianie zaliczyli dwa trafienia, których autorami byli Łukasz Kamiński i Adrian Parobczyk. Rząśniczanie odpowiedzieli golem kontaktowym Alberta Ciemerycha w 45. minucie.
W drugiej odsłonie oba zespoły nadal toczyły bardzo wyrównaną walkę o każdy metr boiska. W 60. minucie do wyrównania doprowadził Andrzej Akier, potem do siatki trafiali już jednak tylko piłkarze Bugu. Kolejne bramki zaliczyli: Kamiński (dwa razy), Parobczyk oraz Klaudiusz Gerek. Ostatecznie spotkanie zakończyło się 6:2 na korzyść gospodarzy.

Bug II Wyszków – WKS Rząśnik 6:2 (2:1)

Bramki: Ł. Kamiński (3), A. Parobczyk (2), K. Gerek – A. Ciemerych, A. Akier.
Kolejnymi rywalami Bugu i WKS-u Rząśnik będą odpowiednio Rządzą Załubice i Wisła Jabłonna. Mecz Bugu zostanie rozegrany w Załubicach w niedzielę 9 października. WKS natomiast podejmie przeciwników na własnym stadionie o godzinie 15.00.

KS II Łomianki – Mewa Krubin 0:4
Wkra Pomiechówek – Wicher Kobyłka 0:1
Rotavia Nieporęt – Rządzą Załubice 1:3
Wisła Jabłonna – GKS Dąbrówka 2:4
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki – Korona Jadów 4:0
Dąb Wieliszew – Legion II Warszawa 1:1

1. Wicher Kobyłka 17 24-4
2. Dąb Wieliszew 17 19-6