Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 02 czerwca 2020 r., imieniny Erazma, Marianny

Camper zaczął od zwycięstwa

(Zam: 27.09.2011 r., godz. 11.12)

W sobotę 24 września siatkarze Campera Wyszków rozpoczęli rozgrywki ligowe w sezonie 2011/12. W pierwszym spotkaniu, rozegranym w Żyrardowie, pokonali miejscową Żyrardowiankę 3:0 (25:19, 25:19, 25:20).

Wyszkowski zespół podchodził do meczu jako zdecydowany faworyt. Zgodnie z oczekiwaniami beniaminek II ligi nie postawił podopiecznym trenera Piotra Szulca zbyt wygórowanych warunków. Camper rozpoczął pierwszego seta w składzie: Tomasz Walendzik, Maciej Główczyński, Piotr Świerżewski, Paweł Kaczorowski, Łukasz Kaczorowski, Maciej Alancewicz, Tomasz Knasiecki (libero). Początek premierowej partii był wyrównany. Do stanu 5:5 obie drużyny wymieniały ciosy. Następnie inicjatywę przejął Camper, który po atakach Alancewicza i blokach Świerżewskiego prowadził czterema punktami (11:7). Do końca partii świetnie grający wyszkowianie cyklicznie powiększali swoją przewagę. Seta atakiem z lewego skrzydła zakończył Alancewicz, Camper wygrał 25:19.
Drugą partię rozpoczęło ,,bombardowanie” przyjmujących Żyrardowianki, które z pola zagrywki przeprowadził Paweł Kaczorowski. Miażdżące serwisy wyprowadziły Camper na prowadzenie 14:2. Przy dużej przewadze punktowej trener Szulc zdecycydował się na zmiany w celu ,,ogrywania” rezerwowych. Na boisku pojawili się Rafał Sędek, Przemysław Gniewek, Robert Iliński oraz Konrad Nassalski. Rywale podjęli w drugiej fazie seta próbę odrobienia strat, nie na wiele się to jednak zdało. Camper zdołał utrzymać prowadzenie i wygrać ostatecznie do 19.
W trzeciej, i jak się później okazało, ostatniej partii, Camper ponownie dominował. Grając właściwie rezerwowym składem, wyszkowianie szybko wywalczyli kilkupunktową przewagę, którą sukcesywanie powiększali. W drugiej fazie seta na boisku pojawił się Dominik Zalewski. Dobra postawa w elemencie bloku oraz na kontrach zadecydowała o pewnym zwycięstwie do 20, a tym samym 3:0 w całym meczu.

Żyrardowianka Żyrardów – Camper Wyszków 0:3 (19:25, 19:25, 20:25)

Camper: Tomasz Walendzik, Maciej Główczyński, Piotr Świerżewski, Paweł Kaczorowski, Łukasz Kaczorowski, Maciej Alancewicz, Tomasz Knasiecki (libero), a także: Rafał Sędek, Dominik Zalewski, Robert Iliński, Przemysław Gniewek, Konrad Nassalski.

Kolejnym rywalem Campera będzie dobrze znany kibicom zespół MOS-u Wola Warszawa. Spotkanie zostanie rozegrane w sobotę 1 października o godzinie 18.00 w hali WOSiR w Wyszkowie. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na pierwszy oficjalny mecz zespołu w Wyszkowie.

Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl