Dziś jest 16 kwietnia 2024 r., imieniny Erwina, Julii

Rezerwy rozgromiły Dąbrówkę

(Zam: 27.09.2011 r., godz. 11.14)

W sobotę 24 września Bug II Wyszków rozegrał wyjazdowe spotkanie przeciwko GKS-owi Dąbrówka. Podopieczni trenera Arkadiusza Mielczarczyka rozgromili przeciwników 5:1 (3:1).

Początek spotkania należał do gospodarzy, którzy objęli prowadzenie już w 5. minucie. Bug szybko odzyskał jednak inicjatywę. W 13. minucie bramkę wyrównującą zdobył Mariusz Szajczyk. Kwadrans później było już 2:1. Jeden z obrońców Dąbrówki zagrał ręką w polu karnym, za co sędzia podyktował jedenastkę. Rzut karny pewnie egzekwował Łukasz Kamiński. Jeszcze przed przerwą, prowadzenie po ładnej indywidualnej akcji podwyższył Klaudiusz Gerek.
Po zmianie stron ekipą przeważającą na boisku był nadal Bug. Już w 49. minucie świetną akcję przeprowadził duet Szajczyk-Wajdzik. Ten drugi świetnie dośrodkował w pole karne, gdzie ustawiony na 7. metrze Szajczyk uderzył z pierwszej piłki i zdobył bramkę. Wynik meczu ustalił Jakub Rejnuś, który pokonał golkipera gospodarzy uderzeniem z ponad 20. metrów. Ostatecznie mecz zakończył się 5:1.

GKS Dąbrówka – Bug II Wyszków 1:5 (1:3)

Bramki dla Bugu: M. Szajczyk 13. i 49., Ł. Kamiński 30. (k), K. Gerek 45., J. Rejnuś 72.
Kolejnym rywalem Bugu będzie zespół WKS-u Rząśnik. Lokalne derby zostaną rozegrane w niedzielę 2 października o godzinie 16.00 na stadionie WOSiR w Wyszkowie.

Mewa Krubin – Dąb Wieliszew 0:3
Legion II Warszawa – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3:2
Korona Jadów – Wisła Jabłonna 2:3
WKS Rząśnik – Rotavia Nieporęt 5:1
Rządzą Załubice – Wkra Pomiechówek 0:3
Wicher Kobyłka – KS II Łomianki 1:0

1. Dąb Wieliszew 16 18-5
2. Wicher Kobyłka 14 23-4