Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 28 lipca 2021 r., imieniny Innocentego, Wiktora

Będzie serwisówka przy Pułtuskiej

Ikona
(Zam: 28.09.2010 r., godz. 11.56)

Rozpoczęła się budowa uliczki serwisowej wzdłuż ul. Pułtuskiej na wysokości punktów handlowych, m.in. obok Graffiti.

Dotychczas w tym miejscu klienci musieli się poruszać po żwirowej uliczce, która, szczególnie podczas deszczowych dni, nie zapewniała komfortu jazdy – nawierzchnia była nierówna, wyboista. Władze miejskie postanowiły to zmienić i wybudować na własny koszt serwisówkę wzdłuż ul. Pułtuskiej, która jest drogą wojewódzką. Prace trwają od ubiegłego tygodnia. Ich wykonawcą jest wyłoniony w przetargu Zakład Usługowo-Produkcyjny Gimex Sp. z o.o. z Wyszkowa. Koszt inwestycji to 191 tys. 419 zł.
W ramach inwestycji mają powstać droga z kostki brukowej, a także parkingi.
– Budowa parkingów jest finansowana przez właścicieli sklepów. Miasto płaci za sam ciąg jezdny. Taką umowę zawarliśmy, co uważam za niebagatelne, bo rzadko się zdarza, by w sposób zorganizowany i szybki właściciele pawilonów, przedsiębiorcy podpisali umowę, wpłacili pieniądze – mówi zastępca burmistrza Adam Mróz.
J.P.

Komentarze

wyszkowiak n
Dodane przez wyszkowiak n, w dniu 29.09.2010 r., godz. 18.52
Pytanie do Burmistrza: Dlaczego droga i parking przy Galeri Wyszków i galeri Pana Zyśka został wybudowany tylko z funduszy gminnych ?
mieszkaniec
Dodane przez mieszkaniec, w dniu 30.09.2010 r., godz. 07.27
Finansowana przez miasto, bo Łukasiuk i Zyśk pewnie kasę na drogę dali Burmistrzowi, albo zdeklarowali się do finansowania jego kampani samorządowej, a za zrobienie jakieś drogi na wsi dostali by może parę głosów, Wyszkowskie-kolesiarstwo
Dodane przez k, w dniu 02.10.2010 r., godz. 07.37
nie lepiej bylo cala pultuska szersza zrobic jak byla remontowana bo skrecajacy do tesco i tak blokuja pas dla tych co jada na pultusk :-)a tamte parkingi powinni sobie zrobic wlasciciele lokali jak chca miec klientow
Opamiętajcie się
Dodane przez wawa, w dniu 03.10.2010 r., godz. 19.38
Szlag człowieka trafia.Jedni mają po DWIE drogi pod nosem a inni ani kanalizacji ani chodnika ani drogi po której się jedzie i nie łamie całego samochodu.Skandal.Taką drugą drogę przy drodze powinni sobie robić właściciele tych biznesów a nie z naszych podatków.Mioasto powinno finansować w pierwszej kolejności budowę dróg a nie podjazdów dla biznesmenów za miejską kasę.
naprawdę przegieli
Dodane przez Nr, w dniu 04.10.2010 r., godz. 19.04
Wniosek jest prosty.Kto ma siłę przebicia dostaje wszystko co chce.Inni mogą się pocałować.Z tymi tzw. serwisówkami to naprawdę przesada i żenada.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl