Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 31 maja 2020 r., imieniny Anieli, Petronela

Niełatwo być aktorem

Ikona
(Zam: 27.09.2011 r., godz. 11.24)

Zakończył się projekt „Edukacja teatralna” realizowany przez gminę Somianka, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Na zakończenie projektu przygotowano spektakl „Zaczarowana rzeka”, który przeniósł widzów w świat bajkowych wspomnień. Uczestnicy projektu – dwadzieścioro dzieci (siedemnaście dziewcząt i trzech chłopców) od czerwca rozwijało swoje umiejętności, szlifowało warsztat i doskonaliło technikę aktorską pod okiem doświadczonego aktora – reżysera Adama Frankiewicza.
Podczas warsztatów dzieci przekonały się, że nie jest łatwo operować głosem, ruchem i rekwizytem tak, aby wywołać i odgrywać uczucia, jednoczenie wyraziście analizować i przekazać treść. Wystawiony spektakl był teatrem cienia. Świat teatru i jego magia nabrała rzeczywistego kształtu, który w fantazyjny sposób uczestnicy projektu zaprezentowali widzom. Gromkim brawom i pochwałom nie było końca, a aktorzy amatorzy dodatkowo otrzymali zaświadczenia i certyfikaty dokumentujące ich udział w projekcie.

Opr. I.S.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl