Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 28 lipca 2021 r., imieniny Innocentego, Wiktora

Zamknięty wjazd do alei Piłsudskiego

Ikona
(Zam: 28.09.2010 r., godz. 11.58)

Poruszanie się ulicą Serocką to coraz większy koszmar dla kierowców. Wprowadzenie ruchu wahadłowego sprawiło, że na trasie tworzą się korki. W tym tygodniu zamknięto także wjazd do alei Piłsudskiego.

Na ul. Serockiej praca wre – ekipy prowadzą roboty ziemne i brukarskie. Wprowadzenie jednak w ubiegłym tygodniu ręcznie sterowanego ruchu wahadłowego sprawiło, że przejazd przez remontowany odcinek drogi może zając naprawdę sporo czasu. Samochody stojące w kolejce na przejazd, dodatkowo duża ilość TIR-ów korzystających z trasy sprawiają, że w minionym tygodniu lepiej było nie wybierać tego odcinka drogi. Cały czas też niedostępny jest wjazd z Serockiej na ul. Kasztanową. Teraz zamknięto także wjazd w aleję Piłsudskiego. Ma to związek z przygotowaniem do kolejnych etapów robót m.in. budowy ronda na skrzyżowaniu ul. Serockiej z Komisji Edukacji Narodowej. W mieście pojawiły się oznaczenia objazdów. Jak na razie jednak ze strony inwestora Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, której podlega ul. Serocka, nie ma informacji o planach zamknięcia dla ruchu ulicy.
J.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl