Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 07 sierpnia 2020 r., imieniny Doroty, Sykstusa

Włamanie do plebanii

Ikona
(Zam: 20.09.2011 r., godz. 11.57)

W minionym tygodniu na terenie powiatu wyszkowskiego doszło do czterech włamań. Złodzieje próbowali dostać się m.in. do pomieszczeń plebani w Porządziu.

W czwartek 15 września nieznani sprawcy weszli do mieszkania przy ulicy Plażowej w Wyszkowie. Złodziei skusiła nieostrożność właścicieli, którzy zostawili otwarte okno piwniczne. Włamywacze zabrali m.in. złoty łańcuszek, wiertarkę spalinową, szlifierkę kątową i telefon komórkowy. Poszkodowana straty oszacowała na 3 300 złotych.
Tego samego dnia dwóch mężczyzn próbowało dostać się na plebanię w Porządziu. Włamywaczy zatrzymali funkcjonariusze z Posterunku Policji w Rząśniku. Sprawcami okazali się 57-letni mieszkaniec Wyszkowa oraz 44-letni – mieszkaniec Brańska. Obaj mężczyźni znajdowali się w stanie nietrzeźwości. Włamywaczom grozi kara do dziesięciu lat pozbawienia wolności. Prokurator rejonowy w Wyszkowie zastosował wobec nich także środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.
Do kolejnych dwóch włamań doszło w niedzielę. W obydwu przypadkach łupem złodziei padły pieniądze i biżuteria. W Porębie Średniej nieznani sprawcy dostali się do wnętrza domu poprzez wyłamanie zamka w drzwiach wejściowych. Natomiast w Leszczydole Nowinach złodzieje wyważyli zamek w oknie.
Oprac. A.S.
Na podstawie informacji KPP Wyszków

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl