Rezerwy Bugu przegrały

(Zam: 13.09.2011 r., godz. 11.32)

W sobotę 10 września zespół Bugu II Wyszków rozegrał wyjazdowe spotkanie ligowe przeciwko Legionowi II Warszawa. Podopieczni trenera Arkadiusza Mielczarczyka ulegli rywalom 2:3.

Początek spotkania należał do gospodarzy, którzy szybką bramką ustawili przebieg meczu. Błąd przy tym trafieniu popełniła defensywa Bugu. Od 5. minuty wyszkowianie musieli ,,gonić” wynik. W pierwszej połowie dobrych szans na wyrównanie nie wykorzystali Łukasz Kamiński i Tomasz Piórkowski. W drugiej odsłonie piłkarze Bugu rzucili się do ataku od pierwszych minut, szybko zostali jednak skarceni drugą bramką. Tym razem jeden z rywali oddał piękny strzał z około 25. metrów, po którym futbolówka trafiła w okienko bramki Łukasza Rogulskiego. Mimo dwubramkowej straty wyszkowianie nie złożyli broni. Bardzo aktywny w przednich formacjach był powracający do dobrej formy Mariusz Szajczyk, ktory zdobył kontaktową bramkę. Na 2:2 wyrównał Adrian Parobczyk i nadzieje wyszkowian ponownie odżyły. W 90. minucie jeden z rywali znalazł się jednak w sytuacji sam na sam z Rogulskim, ten wychodząc lekko zahaczył przeciwnika, za co sędzia podyktował jedenastkę. Chwilę później rzut karny skutecznie egzekwował jeden z rywali i mecz zakończył się dość pechową przegraną Bugu 2:3.

Legion II Warszawa – Bug II Wyszków 3:2 (1:0)
Bramki dla Bugu: M. Szajczyk, A. Parobczyk.
Kolejnym rywalem ligowym rezerw Bugu będzie drużyna Korony Jadów. Spotkanie zostanie rozegrane w nidzielę 18 września w Wyszkowie. Swoje spotkanie ligowe w Wyszkowie rozegrają w najbliższym tygodniu również piłkarze z pierwszego zespołu. W sobotę 17 września o godzinie 16.00 Bug podejmie Tęczę 34 Płońsk.

Mewa Krubin – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:3
Dąb Wieliszew – Wisła Jablonna 5:1
WKS Rząśnik – KS II Łomianki 3:1
GKS Dąbrówka – Wkra Pomiechówek 1:5
Rządzą Załubice – Wicher Kobyłka 2:2

1. Dąb Wieliszew 12 11-1
2. Wkra Pomiechówek 9 21-7
3. Mewa Krubin 9 12-4