Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 12 czerwca 2021 r., imieniny Jana, Onufrego

Z Ósemką Siedlce w Pucharze Polski

(Zam: 03.08.2010 r., godz. 07.25)

W ostatnim tygodniu Polski Związek Piłki Siatkowej ogłosił pary I rundy Pucharu Polski. Rywalem Campera Wyszków, który w nim debiutuje, będzie zespół Ósemki Siedlce.

Losowanie par w Pucharze Polski mężczyzn odbyło się w czwartek 29 lipca w siedzibie Polskiego Związku Piłki Siatkowej w Warszawie. Rywalem wyszkowskiego zespołu w tych prestiżowych rozgrywkach będzie drużyna Ósemki Siedlce. Spotkanie pomiędzy obydwoma zespołami zostanie rozegrane w sobotę 11 września w hali sportowej WOSiR-u w Wyszkowie.

Mecz zapowiada się na bardzo emocjonujący. Oba zespoły zostały niemal całkowicie przebudowane kadrowo. W Siedlcach postawiono w tym sezonie na młodych zawodników, których, jak na razie, trudno ocenić. Do tej pory Camper potykał się z Ósemką jedynie w spotkaniach sparingowych, których wyniki nie odzwierciedlają obecnego poziomu obu zespołów. Wszystko wyjaśni się więc dopiero we wrześniu na parkiecie wyszkowskiej hali.

Jeśli podopieczni trenera Szulca sprostają rywalom z Siedlec, to w drugiej rundzie Pucharu zmierzą się z zespołem Pronar Parkiet Hajnówka. Drużyna ta w ostatnim sezonie spadła do II ligi po emocjonujących barażach z Energetykiem Jaworzno. Obecnie klub, podobnie jak Ósemka Siedlce, stawia na młodych, perspektywicznych zawodników. Sympatykom siatkówki z Wyszkowa i okolic pozostaje zatem życzyć siatkarzom Campera powodzenia i wspierać ich gorącym dopingiem podczas meczów w nadchodzącym sezonie.

W poniedziałek 2 sierpnia ruszyły przygotowania zespołu do zbliżającego się wielkimi krokami sezonu. Zawodnicy, wedle myśli szkoleniowej nowego trenera, będą ćwiczyli nawet dwa razy dziennie. Czysto siatkarskie treningi na hali zostaną uzupełnione zajęciami kondycyjnymi na siłowni. W piątek 20 sierpnia drużyna wyjedzie na tygodniowy obóz treningowy do Pucka. Zaraz po powrocie znad morza nasz zespół uda się na wschód kraju, do Hajnówki, gdzie weźmie udział w towarzyskim turnieju z udziałem I- i II-ligowych zespołów.

Bardzo ambitnie wyglądają również plany klubu na wrzesień. W pierwszej połowie miesiąca w Wyszkowie ma zostać rozegrany prestiżowy sparing z występującą w PLS-ie drużyną AZS Politechnika Warszawska. Spotkanie z zespołem, do którego w okienku transferowym dołączyły takie gwiazdy jak Zbigniew Bartman czy Robert Prygiel, powinno przyciągnąć do wyszkowskiej hali tłumy kibiców. W dniach 18-19 września planowany jest kolejny wyjazdowy turniej towarzyski. Przed swoją publicznością drużyna zaprezentuje się w dniach 25-26 września, kiedy to w Wyszkowie rozegrany zostanie towarzyski turniej, w którym wezmą udział drużyny I- oraz II-ligowe.

Nowością w nadchodzącym sezonie będzie również wprowadzenie przez klub biletów na mecze. Cena normalnej wejściówki wyniesie 10 złotych, bilet ulgowy będzie kosztował połowę tej kwoty. Do nabycia będą również specjalne karnety. Szczegóły dotyczące wejściówek mają zostać zamieszczone w najbliższym czasie na stronie internetowej zespołu.

Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl