Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 30 czerwca 2022 r., imieniny Emilii, LucynyWłamywacze zatrzymani

(Zam: 13.09.2011 r., godz. 11.46)

W minionym tygodniu wyszkowscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy dokonali włamań na terenie Wyszkowa. Wobec zatrzymanych zastosowano dozór policyjny.

W piątek w Wyszkowie przy ulicy Daszyńskiego doszło do napadu na lokal z automatami do gier. Sprawcy po wcześniejszym odcięciu fragmentu kraty i otwarciu drzwi dostali się do wnętrza pomieszczenia, a następnie dokonali włamania do dwóch automatów i ukradli 9 000 zł. Złodzieje spowodowali także uszkodzenia na kwotę 4000 zł. Funkcjonariusze wydziału kryminalnego KPP w Wyszkowie zatrzymali do dwóch mieszkańców Wyszkowa: 24-letniego Adriana A. oraz 24-letni Łukasza N. Obaj mężczyźni przyznali się do przedstawionych im zarzutów kradzieży z włamaniem.
Dzień wcześniej na ulicy Poniatowskiego nieznani sprawcy wyważyli drzwi garażowe i dostali się do wnętrza nowo budowanego domu, skąd ukradli różnego rodzaju elektronarzędzia, sprzęt do wykonywania prac budowlanych oraz materiały do wykańczania wnętrz. Poszkodowani oszacowali straty na ok. 10 000 zł. Policjanci wydziału kryminalnego ustalili, że przestępstwa dokonał 18-letni Kamil O. – mieszkaniec gminy Wyszków. Skradzione mienie zostało odzyskane, a sprawcy przedstawiono zarzut kradzieży z włamaniem, do którego się przyznał.


Oprac. A.S.
Na podstawie informacji KPP Wyszków

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl