Menu górne

Dziś jest 08 sierpnia 2022 r., imieniny Cypriana, EmilianaNight Jam już niedługo

(Zam: 23.08.2011 r., godz. 11.18)

Fani jazdy na BMX, rolkach czy deskorolkach z Wyszkowa i okolic, już w tym tygodniu będą mieli okazję pokazać swoje umiejętności w skateparku przy Zespole Szkół na osiedlu Polonez, podczas imprezy Night Jam. Urok mityngu polegać będzie na jeździe przy sztucznym oświetleniu, co jak zapewniają organizatorzy, wygląda niesamowicie.

Organizacją całego przedsięwzięcia zajmują się firmy vertige.pl, lowelek.pl oraz Zespół Szkół w Wyszkowie, nasza gazeta objęła natomiast nad nim patronat medialny. Jest to druga tego typu impreza w Wyszkowie, po bardzo udanych zawodach Lowelek Cup z początku wakacji.
Przyszedł czas na emocjonującą jazdę przy sztucznym oświetleniu. Wszystko rozpocznie się o sobotę 27 sierpnia o godzinie 19.00 na rogu ulic I Armii Wojska Polskiego i Dworcowej, skąd w kierunku skateparku ruszy parada zaopatrzonych w rowery, rolki oraz deskorolki uczestników. Oficjalna impreza przy Zespole Szkół rozpocznie się o godzinie 20.00 i w świetle reflektorów potrwa aż do 23.00. W tym czasie zgromadzeni będą mogli pokazać swoje umiejętności oraz wziąć udział w przygotowanych konkursach z nagrodami. Gwoździem programu będzie prezentacja pierwszej wyszkowskiej drużyny BMX, której skład oraz nazwa zostanie zdradzona dopiero w czasie trwania meetingu. Wszystkiemu towarzyszyć będzie świetna muzyka przygotowana przez Łukasza Kalinowskiego z firmy Vertige. Po imprezie planowane jest party (dla pełnoletnich uczestników) w klubie Odysey w Wyszkowie (LOK). Całość zapowiada się niezwykle atrakcyjnie, serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału lub obejrzenia popisów innych, naprawdę warto. Obszerną relację z imprezy będzie można przeczytać w następnym wydaniu ,,Wyszkowiaka”.

Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl