Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 12 czerwca 2021 r., imieniny Jana, Onufrego

Przegrana z Polonią

(Zam: 21.09.2010 r., godz. 11.28)

Pierwszej porażki w tym sezonie doznali trampkarze WOSiR-u Wyszków (rocznik 1996). Podopieczni trenera Krzysztofa Ogrodzińskiego ulegli po bardzo wyrównanym spotkaniu Polonii Warszawa 1:2.

Spotkanie z utytułowanym rywalem zostało rozegrane w sobotę 18 września na stadionie WOSiR-u w Wyszkowie. Mecz rozpoczął się pechowo dla gospodarzy. W 2. minucie błąd popełnił bramkarz WOSiR-u, co kosztowało zespół stratę pierwszej bramki i znacznie osłabiło morale całej drużyny. Podopieczni trenera Ogrodzińskiego nie złożyli jednak broni. Jeszcze w pierwszej połowie zarysowała się lekka przewaga gospodarzy, której jednak nie udało zamienić się na bramkę.

W drugiej odsłonie ponownie inicjatywę przejęła Polonia, co udokumentowała drugą bramką, która padła z rzutu wolnego. Ambitnie grający wyszkowianie zdołali zdobyć kontaktową bramkę, której autorem był Jakub Wierzchoń, na doprowadzenie do remisu wyszkowskiemu zespołowi zabrakło jednak czasu. Spotkanie zakończyło się 1:2 na korzyść Polonii.

WOSiR Wyszków – Polonia Warszawa 1:2 (0:1)
Bramka dla WOSiR-u: J. Wierzchoń.

Kolejnym rywalem WOSiR-u będzie bardzo silna ekipa Varsovii Warszawa. Warto wspomnieć, że wychowankiem stołecznego klubu jest między innymi jeden z najbardziej znanych obecnie polskich piłkarzy, Robert Lewandowski. Mecz zostanie rozegrany w sobotę 25 września w Warszawie o godzinie 10.00 na obiekcie przy stadionie KS Polonii. Wyszkowskim piłkarzom życzymy powodzenia.

Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl