Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 30 czerwca 2022 r., imieniny Emilii, LucynyPiją i jadą

(Zam: 16.08.2011 r., godz. 11.50)

Ten sam dzień, marka samochodu i spowodowanie kolizji – co jeszcze łączy ze sobą Mirosława G. i Piotra R.? Obaj kierowcy prowadzili samochody pod wpływem alkoholu. Dostali dwa lata zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych, 1 300 zł grzywny oraz mandaty w wysokości 300 zł.

10 sierpnia policja została powiadomiona o kolizji na ul. Serockiej w Wyszkowie. Mieszkaniec gminy Wyszków kierujący daewoo nubirą nie dostosował prędkości jazdy do warunków panujących na drodze i uderzył w ogrodzenie posesji. Okazało się, że Mirosław G. był nietrzeźwy – miał 2,28 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Dwa dni później przedstawiono mu zarzut kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna przyznał się do zarzutu i po złożeniu wyjaśnień poddał się dobrowolnie karze grzywny w wysokości 1 300 złotych oraz dwóch lat zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Za spowodowanie kolizji drogowej został ukarany mandatem w wysokości 300 złotych .
Tego samego dnia doszło do kolejnego zdarzenia z udziałem nietrzeźwego kierowcy. W Trzciance Piotr R., mieszkaniec gminy Brańszczyk, kierując daewoo nubirą nie zachował należytej ostrożności podczas jazdy i doprowadził do zderzenia z lublinem, którym kierował mieszkaniec Wólki Czerwińskiej. 34-latek w chwili zdarzenia również był nietrzeźwy. Kontrola wykazała, że w wydychanym powietrzu miał 2,64 promila alkoholu. Przedstawiono mu 12 sierpnia zarzut kierowania pojazdem w stanie. Piotr R. otrzymał dwuletni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz grzywnę w wysokości 1 300 zł oraz mandat w wysokości 300 zł za spowodowanie kolizji drogowej.

Oprac. E.M.
Na podstawie informacji KPP Wyszków

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl