Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 24 marca 2023 r., imieniny Gabriela, MarkaZderzenie z drzewem razy dwa

Ikona
(Zam: 21.09.2010 r., godz. 11.55)

W ciągu tygodnia doszło do dwóch wypadków, w których kierowcy nie dostosowując prędkości do warunków do drodze, wypadali z niej i uderzali w drzewo. Zbyt szybka jazda i jak w jednym z przypadków – alkohol, mogą doprowadzić do tragedii.

Alkohol we krwi i nierozważna jazda stały się przyczyną wypadku, do którego doszło 13 września o godz. 16.30 w Starym Bosewie. Kierujący oplem vectrą 48-latek nie zapanował nad pojazdem i na łuku drogi zjechał z niej uderzając w drzewo. Mężczyzna doznał obrażeń głowy i pozostał w szpitalu. Badania dowiodły, że mężczyzna był nietrzeźwy – miał 2,76 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.
W niedzielę o godz. 22.18 dyżurny KPP Wyszków otrzymał informację, że w miejscowości Białebłoto Kobyla doszło do wypadku drogowego i są osoby ranne. Według ustaleń, kierujący polonezem dziewiętnastolatek nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, zjechał na pobocze, a następnie uderzył w drzewo. Trzej pasażerowie poloneza doznali ogólnych potłuczeń ciała. Po udzieleniu pomocy medycznej zostali zwolnieni do domu.

Oprac. E.M.
Na podstawie informacji KPP Wyszków

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl