Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 26 czerwca 2022 r., imieniny Jana, PawłaLetnie popołudnia pod Galerią Wyszków

Ikona
(Zam: 09.08.2011 r., godz. 11.38)

Wyszkowski Ośrodek Kultury „Hutnik” w tym roku po raz pierwszy zorganizował cykl spotkań dla dzieci i młodzieży pod Galerią Wyszków. Codziennie od 2 do 6 sierpnia instruktorzy z „Hutnika”, wyszkowscy laureaci inicjatywy SuperTalent i inni prezentowali swoje umiejętności i zachęcali do wspólnej zabawy.

Przed widzami wystąpił m.in. Michał Ciok, Mateusz Nasiadka, Katarzyna i Piotr Błaszczakowie, Nina Wilczyńska. Młodzi mieszkańcy Wyszkowa mogli nauczyć się prostych kroków tanecznych, wziąć udział w warsztatach cyrkowych, wziąć udział w karaoke, obejrzeć występy uczniów Szkoły Muzycznej z Ostrowi Mazowieckiej, a także opanować podstawy samoobrony i sztuk walki.
– To bardzo dobry pomysł. Widać, że dzieciom się podoba. Moja córka jest zachwycona, przychodzimy tu każdego dnia. Szkoda tylko, że tego typu spotkań jest tak mało – mówiła Joanna Walkowska, mama siedmioletniej Klaudii.
Letnie popołudnia pod Galerią Wyszków miały nie tylko umilić wakacje najmłodszym, ale także zachęcić do uczestnictwa w stałych formach zajęć organizowanych przez „Hutnik”.

A.S.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl