Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 27 czerwca 2022 r., imieniny Maryli, WładysławaNieudana ucieczka

(Zam: 09.08.2011 r., godz. 11.45)

Tuż po kolizji, Jan Sz. chciał uniknąć odpowiedzialności uciekając z miejsca zdarzenia. Nie udało się. Jak się okazało, mężczyzna obawiał się kary za jazdę pod wpływem alkoholu. Otrzymał zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych i łączną grzywnę w wysokości 3 000 złotych.

W środę na ul. Reymonta w Zabrodziu kierujący suzuki balaeno nie zachował ostrożności i zderzył się z alfą romeo, którą kierowała mieszkanka gminy Zabrodzie. Kobieta o kolizji powiadomiła policję. Kierowca suzuki na widok radiowozu, pomimo dawanych sygnałów do zatrzymania się, oddalił się z miejsca zdarzenia. Funkcjonariusze podjęli za nim pościg. Kierującym pojazdem okazał się 54-letni Jan Sz. Mieszkaniec gminy Zabrodzie był nietrzeźwy – miał 2,74 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyznę zatrzymano w areszcie do wytrzeźwienia i wyjaśnienia. W czwartek został przedstawiony mu zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Jan Sz. przyznał się i po złożeniu wyjaśnień poddał się dobrowolnie karze trzech lat zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych oraz grzywnie w wysokości 1 500 zł. Za spowodowanie kolizji drogowej został ukarany mandatem w wysokości 500 zł, a za niezastosowanie się do nakazu zatrzymania pojazdu został ukarany mandatem w wysokości 1 000 złotych.

Oprac. E.M.
Na podstawie informacji KPP Wyszków

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl