Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 26 czerwca 2022 r., imieniny Jana, PawłaWędki, a nawet militaria

(Zam: 09.08.2011 r., godz. 11.53)

Prawie setka osób złożyła do Powiatowego Urzędu Pracy wnioski o przyznanie pieniędzy na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Trzydzieści osiem z nich dostanie pomoc.

PUP prowadził nabór do połowy lipca. Osoby, które otrzymają pieniądze, świadczyć będą usługi remontowo-budowlane, elektryczne, brukarskie, kosmetyczne, stolarsko-ciesielskie, naprawę motocykli i samochodów. Powstanie też kilka nietypowych lub rzadkich, jak na nasz lokalny rynek, działalności: usługi w zakresie marketingu, handel sprzętem wędkarskim, projektowanie wnętrz, handel artykułami militarnymi.
Osoby, których wnioski zostały pozytywnie rozpatrzone, będą musiały jeszcze przejść kurs z prowadzenia własnego biznesu. Pieniądze otrzymają na podstawie umowy, którą podpiszą z urzędem. Środki pochodzić będą z Europejskiego Funduszu Społecznego Unii Europejskiej w ramach projektu realizowanego przez PUP „Maksymalna pomoc”.
Kolejny nabór wniosków dla chcących założyć działalność gospodarczą PUP przeprowadzi w październiku tego roku. Pieniądze będzie mogło otrzymać kolejne trzydzieści osiem osób.

J.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl