Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 23 maja 2022 r., imieniny Iwony, KryspinaGołębiewski strzela dla Górnika

Ikona
(Zam: 26.07.2011 r., godz. 11.15)

Daniel Gołębiewski, wyszkowianin, który gra w Polonii Warszawa, a obecnie jest na wypożyczeniu w Górniku Zabrze, zdobył dla swojego zespołu jedną z bramek w spotkaniu sparingowym z dziewiątą drużyną ligi tureckiej, Kardemir DC.

Spotkanie przebiegało pod wyraźne dyktando piłkarzy z Górnego Śląska. Wychowanek MOSiR Wyszków pojawił się na boisku w 57. minucie spotkania. Kilka minut na placu gry wystarczyło Gołębiewskiemu, by w dość szczęśliwych okolicznościach znaleźć się w sytuacji sam na sam z tureckim bramkarzem. Wyszkowianin nie wykorzystał jednak ,,prezentu” od obrońcy rywali i strzelił prosto w gokipera Kardemiru. Swój błąd piłkarz Górnika naprawił w 72. minucie. Otrzymał bardzo dobre podanie z prawego skrzydła i z bliskiej odległości strzelił bramkę. Wyszkowianin wpisał się na listę strzelców w dość ekwilibrystyczny sposób, piłka zawędrowała bowiem do siatki po uderzeniu piętą. Do końca meczu piłkarze Górnika kontrolowali jego przebieg, wygrywając ostatecznie 4:1. Danielowi gratulujemy strzelonej bramki i życzymy następnych w przyszłości.

Turu, źródło: www.ksppolonia.pl

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl