Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 23 maja 2022 r., imieniny Iwony, KryspinaRząśnik walczy o plac zabaw

(Zam: 26.07.2011 r., godz. 11.25)

Gmina Rząśnik przystąpiła do konkursu, organizowanego przez firmę „Nivea”, w którym wygrać można nowocześnie urządzony plac zabaw dla dzieci.

Z okazji 100. urodzin NIVEA Polska postanowiła spełnić marzenia wielu polskich rodzin, a w szczególności ich najmłodszych członków. W odpowiedzi na potrzeby lokalnych społeczności powstał projekt ufundowania i budowy 100 placów zabaw na terenie całej Polski. Wszystkie gminy bądź spółdzielnie, chętne do udziału w konkursie, zgłaszały wyznaczone lokalizacje pod budowę placów zabaw. Miejsce przeznaczone na plac znajduje się w centrum Rząśnika na terenie Gminnego Centrum Kultury w Rząśniku. Aby zagłosować na plac zabaw należy zarejestrować się na stronie www.nivea.pl, po zalogowaniu można oddawać na wybrany plac zabaw jeden głos na dobę. Głosowanie trwa od 6 czerwca do 31 października 2011 r. Ze względu na duże zainteresowanie akcją należy wykazać się cierpliwością podczas procesu rejestracji. Zwycięskie lokalizacje zostaną wyłonione w czasie głosowania internautów.

Opr. E.E.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl