Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 28 marca 2023 r., imieniny Anieli, SykstusaNowe bloki na Łącznej?

Ikona
(Zam: 26.07.2011 r., godz. 11.58)

Wyszkowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego planuje pobudować nowe bloki na ul. Łącznej. Realizacja inwestycji zależy od tego, czy znajdą się chętni na te mieszkania.

WTBS chce kupić grunt, leżący przy ul. Łącznej, uzyskało już wstępną zgodę. Zamierzenia są takie, że w inwestycji 30 proc. będzie stanowił wkład mieszkańców, 70 proc. pokryje kredyt, spłacany z czynszu. Ten ma wynosić około 22 zł za m2 na miesiąc. Aby stwierdzić, czy jest zainteresowanie potencjalnych mieszkańców, WTBS wydzieli działkę pod jeden blok, wykona szkic i ogłosi nabór chętnych.
E.E.

Komentarze

m3 czy m2?
Dodane przez AL, w dniu 26.07.2011 r., godz. 23.59
Czynsz za m3?? Pierwsze słyszę!
Nowe bloki
Dodane przez zosia, w dniu 02.08.2011 r., godz. 12.34
Czy Wy żeście zwariowali? Kolejne bloki nierobów i dzieciorobów przy ul.Łącznej? Czy tych dwóch za mało? Tam tylko piją, biją i seksują? Jak można wymyśle coś tak bzdurnego? Przecież już jest strach przejś icha apytajcie Policję wyszkowską.Oni są tam kilka razy dziennie, bo mieszkańcy tych bloków to kur... i złodziej. OPAMIĘTAJCIE SIĘ I DAJCIE SPOKÓJ Z NOWYMI BLOKAMI NA ŁĄCZNEJ.Chyba prezes WTBS POSTRADAŁ ZMYSŁY.Chce jeszcze bardziej skupic złodziei, aby mieli większą siłę kraśc, bo przecież tam nikt nie pracuje. Ratunku!!!
Dodane przez Ala, w dniu 04.08.2011 r., godz. 11.38
chyba to Ty jesteś tą <słowo niecenzurane> i złodziejką, bo tak dużo wiesz na ten temat. Ciekawe gdzie Ty mieszkasz skoro się tak wymądrzasz. Jakbyś chciała wiedzieć to tak jak i na ul. Łącznej jak i na każdej innej znajdziesz tych mieszkańców, którzy pracują i są kulturalni i tych menelów. Widocznie Ty należysz do tych drugich skoro tak bluzgasz w komentarzu.
Odpowiedz do ''zosia'
Dodane przez Julia, w dniu 04.08.2011 r., godz. 19.21
Jak ty to ujęłaś nieroby ,dziecioroby itd . To chyba takie ludzie mieszkają tam gdzie Ty . To gdzie ty mieszkasz nie umiesz się kulturalnie wysłowić .Chyba w rodzinie masz takich typów że cały się czas sek...ją i kradną i jak ty to ujęłaś same ku... to chyba ty nią jesteś . A skąd wiesz że nie pracują mieszkałaś tam że wiesz więc nie oceniaj bo naprawdę nie wiesz jak tam się mieszka .
Dodane przez Kazimiera, w dniu 04.08.2011 r., godz. 19.40
Masz za duże wyobrażenie co do mieszkańców ul.Łącznej. Znam tam dużo osób i są bardziej kulturalni niż Ty. Są tam osoby, które są mądrzejsze od Cb i osiągają coś w życiu, a Ty widocznie ukończysz najgorszą szkołę jaką się da i się jeszcze mądrzysz. A widać też, że masz rodzine patologiczną, która Cię tak nauczyła wyklinać ludzi, których się nie zna. A złodziei i menelów możesz spotkać wszędzie, bo to nie tylko tutaj się tacy znajdują.
Dodane przez e, w dniu 05.08.2011 r., godz. 10.36
Widac ze Pani która sie w ten sposób wyraża sama należy do ludzi z marginesu społecznego . Ja od kilku lat mieszkam na ul.Łącznej i jakoś nie jestem ani ,,nierobem" ani ,,menelem" w przeciwieństwie do Pani zdobyłam wyższe wykształcenie i jakoś nie przeszkodziło mi w tym to, że tam mieszkam . Na Łącznej jak na każdej innej ulicy mieszkają różni ludzie a nie tylko tacy jak Pani sobie wymysliła i podejrzewam że połowa z nich jest bardziej kulturalna od Pani.
Dodane przez Kasia, w dniu 05.08.2011 r., godz. 15.00
Zupełnie nie zgadzam się z opinią, że na ul. Łącznej mieszkają same złodzieje, kur*y itd. Bardzo często przechodzę tamtędy i wiem jak tam jest. Przy obu blokach znajdują się piękne ogródki, ludzie są zawsze uśmiechnięci i ja jakoś nie boję się tamtędy przechodzić jeszcze nikt mnie nigdy tam nie zaczepił. Zosiu, może przejdź się w inne okolice Wyszkowa np. na Serocką lub na Bronx i wtedy oceniaj ludzi, którzy mieszkają na ul. Łącznej.
Dodane przez Czrnulcia, w dniu 12.08.2011 r., godz. 17.31
Eh.. ''Zosiu'' Skoro jesteś taka ''odważna'' to możesz przyjść ty na Łączną i Cię oprowadzę skoro się tak boisz ;) Mieszkam tu od urodzenia i jeszcze nikt mnie nie napadł, nikt nie zgwałcił itp. więc o czym ty dziewczynko mówisz.!!! Zastanów się lepiej nad sobą. bo widocznie masz kompleksy i wady i być może myślałaś że będziesz fajna wypisując na stronach takie bzdury !!Wiesz ?! A jeśli piszesz że mieszkańcy tych bloków to sami ''kur...i złodzieje'' to być może coś na ten temat wiesz więcej. ???!! Może i ty się ""seksujesz " a potem wypisujesz na stronach takie bzdury. I na prawdę nie zaśmiecaj stron takimi głupotami bo szkoda miejsca heh.. szkoda mi Ciebie Zofio '' i jeśli potrzebujesz blasku to ogrzej sie w moim . !! I jestem pewna że wasze bloki przy naszych to zwykłe małe szare pudełka heh. Jestem w ciężkim szoku że ludzie tacy jak ty potrafią wypisywać takie bzdury nie mając nic w głowie . !

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl