Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 26 czerwca 2022 r., imieniny Jana, PawłaRekordowa plażówka

Ikona
(Zam: 19.07.2011 r., godz. 11.10)

Po raz kolejny w Długosiodle odbył się Mazowiecki Turniej Siatkówki Plażowej pod patronatem marszałka województwa mazowieckiego. W tym roku zgłosiła się rekordowa liczba zawodników. W rozgrywkach wzięły udział 23 pary.

Pomimo tak dużej liczby chętnych, organizatorzy zdecydowali się rozegrać turniej systemem brazylijskim. Razem dawało to 42 mecze. Rozgrywane one były do jednego zwycięskiego seta, do 15 zdobytych punktów. Cały turniej trwał około ośmiu godzin, jednak w wolnym czasie zawodnicy mogli skorzystać z basenów wystawionych na boisku szkolnym, udostępnionych dla społeczności Długosiodła.
Prawdziwa rywalizacja w turnieju rozpoczęła się od fazy ćwierćfinałowej. Mecze stały na coraz wyższym poziomie. W finale naprzeciw siebie stanęły pary: Krystian Kruk i Adrian Dobrzyński oraz Michał Czyżo i Michał Mielcarz. Lepsi okazali się ci pierwsi, wygrywając finałową potyczkę 15:10. W meczu o trzecie miejsce walczyli Damian Rosiński i Michał Otwinowski oraz Artur i Tomasz Szymborscy. Po zaciętym meczu i grze na przewagi z podium mogli się cieszyć bracia Szymborscy z Makowa Mazowieckiego.

M&M’s

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl