Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 05 czerwca 2023 r., imieniny Walerii, Waltera15-letni złodzieje

Ikona
(Zam: 12.07.2011 r., godz. 11.55)

Dwóch piętnastolatków ukradło portfel z trzema tysiącami złotych. Za swój występek odpowiedzą przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich.

5 lipca w Wielątkach sprawcy wykorzystując nieobecność właściciela samochodu mieszkańca tej miejscowości, z otwartego pojazdu skradli portfel z 3000 zł w gotówce oraz dokumenty osobiste. W wyniku podjętych czynności, funkcjonariusze policji zatrzymali dwóch piętnastolatków zamieszkałych na terenie gminy Wyszków − Pawła Cz. i Dominika K. Udało się również odzyskać część skradzionych pieniędzy. Po wykonaniu czynności nieletnich przekazano rodzicom. Teraz za swój czyn odpowiedzą przed sądem rodzinnym i nieletnich.

Oprac. E.M.
Na podstawie informacji KPP Wyszków

Komentarze

Coraz wiecej złodziei....
Dodane przez Marzena, w dniu 20.07.2011 r., godz. 11.55
Nie rozumiem...Jak 15 latki mogą robic podobne rzeczy? Przecież to się w głowie nie mieści, aby tak młodzi ludzie zaczynali w ten o to sposób.Gdzie szkoła, gdzie rodzice? Nie można więc odpowiedzieć na to pytanie,gdyż coraz więcej młodzieży tak postępuje, wpada w złe towarzystwo, alkohol, a nawet narkotyki. Młodzież zachowuje się tak też przez towarzystwo, w którym się otacza. Apeluję tu więc o to, aby rodzice bardziej starali się interesować swoimi dziećmi, zwracać uwagę na to co robią, gdzie przebywają jeśli są poza domem, a przede wszystkim z kim spędzają wolny czas po szkole. ?Może dzięki temu uda się zapobiec takim sytuacjom jak ta .

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta