Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 30 czerwca 2022 r., imieniny Emilii, LucynyZ motoru.. na OIOM

Ikona
(Zam: 12.07.2011 r., godz. 11.58)

Po raz kolejny w tym roku doszło do zderzenia motocyklu z samochodem osobowym. Młody mężczyzna prowadził pojazd bez uprawnień i kasku ochronnego na głowie. Według ustaleń policji, na łuku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu. Daniel K. przebywa w szpitalu na oddziale OIOM.

W sobotę o godz. 16.50 w Trzciance doszło do wypadku drogowego. Dwudziestoletni Daniel K. kierując motocyklem CZ nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i na łuku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu. Nie udało mu się uniknąć zderzenia z jadącym prawidłowo z przeciwka renaultem twingo, którym kierowała trzydziestopięcioletnia mieszkanka gminy Brańszczyk. Uczestnicy wypadku zostali przewiezieni do szpitala. Kierująca renaultem po udzieleniu pomocy medycznej została zwolniona do domu. Mieszkaniec gminy Brańszczyk z wielonarządowym urazem pozostał w szpitalu na oddziale OIOM. W trakcie wykonywania czynności funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego ustalili, że dwudziestolatek nie posiadał uprawnień do kierowania motocyklami. Mężczyzna wsiadając na pojazd nie założył kasku ochronnego. Postępowanie prowadzi KPP Wyszków.

Oprac. E.M.
Na podstawie informacji KPP Wyszków

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl