Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 15 grudnia 2018 r., imieniny Celiny, Edyty

Rozbrzmiewały kolędy

(Zam: 12.01.2018 r., godz. 10.21)

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Rybnie oraz SP nr 1 i SP nr 2 w Wyszkowie to zwycięzcy Gminnego Przeglądu Kolęd i Pastorałek, który odbył się 9 stycznia w Wyszkowskim Ośrodku Kultury „Hutnik”.

To był już dziewiętnasty gminny przegląd mający na celu pielęgnowanie tradycji śpiewania bożonarodzeniowych pieśni, prezentację talentów uczniów, ale też wyłonienie uczestników, którzy będą reprezentować gminę podczas Powiatowego Przeglądu Kolęd i Pastorałek.
Dzieci wykazały się nie tylko przygotowaniem wokalnym, ale też dbałością o stroje i choreografię. Jurorzy pracujący pod przewodnictwem Franciszka Józefa Bieganowskiego wyłonili laureatów w trzech kategoriach. Wśród uczniów klas 0-III zwyciężyli reprezentanci SP w Rybnie, II miejsce zajęli uczniowie SP w Leszczydole-Nowinach, SP nr 1, III – SP nr 4, SP nr 5 SP w Olszance. W kategorii klas IV-VI najlepiej wypadli uczniowie SP nr 1, II miejsce zajęli uczniowie SP nr 5, III – SP w Leszczydole Starym i SP w Rybnie. Wśród uczniów klas VII i gimnazjalistów I miejsce wywalczyła reprezentantka SP nr 2, II – SP nr 5, III – SP w Rybnie i SP nr 1.
J.P.
Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl