Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 15 grudnia 2018 r., imieniny Celiny, Edyty

Gwiazdy na gminnych imprezach

(Zam: 08.01.2018 r., godz. 15.10)

Sławomir, Piękni i Młodzi, Playboys, Michał Szpak, Natalia Szroeder, Grzegorz Turnau to gwiazdy, które w tym roku wystąpią podczas imprez rozrywkowych organizowanych przez gminę Wyszków.

Grzegorz Turnau zagra 8 marca o godz. 19.00 w Wyszkowskim Ośrodku Kultury „Hutnik” (bilety w cenie 75 zł są już do kupienia w kasie ośrodka).
Zespoły disco polo Piękni i Młodzi oraz Playboys będą gwiazdami III Gali Muzyki Disco, która odbędzie się 16 czerwca na stadionie Wyszkowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. W bloku „debiuty” ma się zaprezentować 6-8 wykonawców. Wstęp na imprezę będzie wolny.
Dużym wydarzeniem będzie też Lato #na MaXXXa, czyli trasa koncertowa radia RMF FM, która zawita do nas 28 lipca. Na stadionie WOSiR wystąpią Michał Szpak i Natalia Szroeder (wstęp na imprezę wolny).
Bijący w minionym roku rekordy popularności Sławomir (w 2017 r. wystąpił w Długosiodle w ramach Wielkiego Grzybobrania) będzie gwiazdą gminnych dożynek, które 2 września zaplanowane są na stadionie WOSiR.
Wśród nowości i ciekawych inicjatyw planowanych na ten rok można też wymienić planowany na 20 maja Dzień Praw Zwierząt (w miejskim parku mieszkańcy będą mogli zaprezentować m.in. psy i koty w ramach wystawy „Pochwal się swoim pupilem”), widowisko rekonstrukcyjne „Wyszków dawniej i dziś” (17 czerwca mają być pokazane najważniejsze momenty historii miasta m.in. uzyskanie i odzyskanie praw miejskich, wydarzenia wojenne roku 1920 i 1939 r.). W tym roku 2 czerwca odbędzie się bieg uliczny Wyszkowska Dycha Nocą – organizatorzy postanowili, że tym razem start zawodników nastąpi o zachodzie słońca (godz. 20.48).
Dużą gratką dla miłośników piłki nożnej będzie strefa kibica Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej Rosja 2018. O ile warunki zakupu praw do transmisji będą dla gminy atrakcyjne finansowo (na imprezę zarezerwowała ok. 80 tys. zł) w Wyszkowie na telebimie będzie można obejrzeć mecze Polska-Senegal (19 czerwca), Polska-Kolumbia (24 czerwca), Japonia-Polska (28 czerwca). Jeśli organizacja strefy nie będzie możliwa na placu Miejskim (z powodu planowanej na przyszły rok budowy skweru między ul. Sowińskiego a 11 Listopada), strefa będzie dostępna na stadionie WOSiR.
W ciągu roku być może pojawią się w kalendarzu imprez (gmina rozważa ich organizację) otwarte zawody strzeleckie z broni pneumatycznej oraz festiwal food trucków.
Gmina planuje też szereg wydarzeń na 100-lecie odzyskania niepodległości m.in. odsłonięcie pomnika przedwojennego burmistrza Wyszkowa Stanisława Wolskiego na placu Wyzwolenia, posadzenie 100 drzew (w różnych rejonach miasta), I Zimowy Rajd Konny Szlakiem Powstań Narodowych (8 lutego jeźdźcy zawitają do gminy Wyszków).
J.P.
Więcej na ten temat w najbliższym numerze „Wyszkowiaka”

Komentarze

Dodane przez Anonim, w dniu 08.01.2018 r., godz. 15.19
Wybory w tym roku to i wykonawcy lepsi😉.jedno mi się tylko nie podoba;dożynki w mieście?dożynki to na wsi .W tamtym roku były w mieście i co?porażka
Dodane przez Aga, w dniu 08.01.2018 r., godz. 23.19
Michał Szpak :*
Dodane przez k, w dniu 09.01.2018 r., godz. 09.06
ale gwiazdy :-) slawomir napisze specjalnie piosenke milosc w wyszkowie :-) milosc milosc w wyszkowie tu sie chleje na budowie :-)
"Hej Aneta, to będzie pierwszy raz"
Dodane przez POżądany Sławomir w Wyszkowie, w dniu 09.01.2018 r., godz. 11.07
Zielone oczy, włosy blond Zbyt wyuzdana? Ależ skąd 16 wiosen to jest dobry czas Hej Aneta, to będzie pierwszy raz To trzecia randka, drugi dzień Nie jesteś łatwa – przecież wiem! Johnny mi nabrzmiał, mińmy wstępne gry Dziś Sławomir drogę wskaże ci Przyszedł dziś miłości czas Drążek, sprzęgło, pełny gaz Głośnik basem dla nas drzy, W moim Golfie TDI Moim Golfie TDI Finał ty znasz Różowy styl i czerwień ust Rozgrzane słońce i twój biust Kochać się chce, i żyjmy chwilą tą Hej Aneta, ty jesteś Julią mą Lecz czarne chmury przygnał wiatr W te nasza miłość murzyn wlazł To zdrada była już., nie tłumacz nie Ja po murzynie po prostu brzydzę się Finał ty znasz Wyjeżdżam dziś – to dziwny stan Twa fotę w stringach ciągle mam Przypomnij kiedyś to, Aneto mi Jak to było, gdy razem ja i ty Przyszedł dziś miłości czas Drążek, sprzęgło, pełny gaz Głośnik basem dla nas drzy, W moim Golfie TDI Moim Golfie TDI /2x/tekściory.interia.pl
ni to zjeść, ni POmacać
Dodane przez synanoga, w dniu 09.01.2018 r., godz. 11.41
Sprawdzałem, te food trucki same trefne dania oferują, a koszernych nie uświadczysz, nawet na lekarstwo, to ja mam stać i się patrzeć jak sroka w gnat albo jak Szpak w ... i tu się nie wyrażę miejskim slangiem ale się grzecznie zapytam, na czym my wyszkowianie zbudujemy swoją kulinarną tożsamość, na alzackich POdpłomykach?

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl