Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 15 grudnia 2018 r., imieniny Celiny, Edyty

Ciekawa lista na licytację WOŚP

(Zam: 08.01.2018 r., godz. 14.32)

Kolacja przygotowana przez burmistrza, przejazd autem rajdowym z Kacprem Terlikowskim, dwadzieścia pięć srebrnych i jedno złote serduszko, kalendarz z podpisem Jerzego Owsiaka – to wszystko będzie można wylicytować podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Wyszkowie.

Na licytację darczyńcy ofiarowali szereg innych przedmiotów i atrakcji. Kupić będzie można: oryginalne gadżety WOŚP (koszulki, kubki, książki, płyty DVD, kalendarze), abonament roczny na pływalnię WOSiR, dwa imienne karnety na lodowisko miejskie od firmy Fil-Pol ważne do 28 lutego (karnet obejmuje nielimitowane wejścia włączając bezpłatny wynajem łyżew), biżuterię, książki, albumy, medal 25. finału WOŚP w podziękowaniu dla wyszkowskiego sztabu nr 4312, serce z kartonu podświetlane ledami zaprojektowane i wykonane przez drukarnię Quad/Graphics, dwa promocyjne kosze z pysznościami od Zakładów Mięsnych Somianka, dwa kosze z własnoręcznie wykonanymi przetworami z darów lasu od Nadleśnictwa Wyszków, karnety, rękodzieło.
Niespodziankę przygotował burmistrz Grzegorz Nowosielski, który dla dwóch osób przygotuje kolację w rodzinnym domu. Kacper Terlikowski (Terlikowski Rally Team) zwycięzcę licytacji zaprosi na przejazd samochodem rajdowym Mitsubishi Lancer EVO X.
Na aukcję wystawionych będzie też 25 sygnowanych, numerowanych serduszek srebrnych 26. finału oraz złote serduszko 26. finału WOŚP.
Licytacja rozpocznie się 14 stycznia o godzinie 17.00 w sali numer 11 na pierwszym piętrze Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej im. C. Norwida w Wyszkowie.
Sztab WOŚP nr 4312 w Wyszkowie nadal przyjmuje przedmioty na licytację. Osoby chcące je przekazać powinny kontaktować się z wydziałem promocji, kultury i sportu Urzędu Miejskiego Wyszków (tel. 29 743 77 13, e-mail: 25wosp.wyszkow@gmail.com).
J.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl