Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 16 czerwca 2024 r., imieniny Aliny, JustynyBił na oczach przechodniów

(Zam: 19.01.2023 r., godz. 20.04)

24-latek najpierw groził swojemu znajomemu, potem wybił mu szybę w samochodzie. Awantura zakończyła się pościgiem samochodowym i pobiciem w centrum miasta.

W poniedziałek 16 stycznia około godz. 16.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie dostał zgłoszenie o tym, że dwóch dwóch mężczyzn zostawiło na jezdni samochody i bije się na ulicy w centrum miasta. Na miejsce pojechał patrol policji. Funkcjonariusze obezwładnili i zatrzymali agresywnego napastnika, którym był 24-letni mieszkaniec gminy Somianka.

W trakcie czynności policjanci ustalili, że konflikt pomiędzy mężczyznami rozpoczął się na parkingu przed jedną wyszkowskich szkół - 24-latek podszedł do znajomego 19-latka, groził mu, a następnie wybił szybę w jego aucie i uderzył. Ten, chcąc uniknąć dalszej awantury, postanowił uciec i raptownie cofając uderzył w samochód napastnika. Wtedy rozpoczął się pościg ulicami Wyszkowa. Sytuacja zaogniła się, kiedy pojazdy stanęły w korku. Wówczas 24-latek wyskoczył z samochodu, wyciągnął 19-latka i na oczach przechodniów oraz innych kierowców zaczął zadawać mu ciosy. Na szczęście na miejsce szybko przyjechali policjanci, którzy pomogli pokrzywdzonemu i zatrzymali napastnika. 24-latka przewieziono do policyjnego aresztu.

Wobec zatrzymanego prokurator zastosował dozór policji i zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego. Mężczyzna usłyszał również 4 zarzuty. Grozi mu do 5 lat wzięzienia.

Źródło: KPP w Wyszkowie

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta