Dziś jest 17 maja 2024 r., imieniny Sławomira, Weroniki

Hokejowy wynik z Otwockiem

(Zam: 25.10.2022 r., godz. 14.13)

• Bug Wyszków – Start Otwock (fot. Bug Wyszków)
W sobotę 22 października Bug Wyszków stoczył strzelecki pojedynek ze Startem Otwock w spotkaniu 11. kolejki rozgrywek ligi okręgowej. podopieczni trenera Zalewskiego pokonali gości wynikiem 5:3.

Początek premierowej odsłony należał do gospodarzy, którzy byli również faworytami spotkania. Wyszkowscy napastnicy stworzyli sobie kilka okazji strzeleckich, jednak zarówno Nasiadce jak i Kamińskiemy zabrakło skuteczności. Premierowa bramka meczu padła dopiero w 34. minucie, kiedy to rzut karny na gola zamienił kapitan Bugu, Mateusz Maciak. Rywale niestety szybko odpowiedzieli i na przerwę obie drużyny schodziły z wynikiem 1:1.

Wielkie strzelanie rozpoczęło się w drugiej odsłonie. W ciągu niespełna kwadransa padło aż 5 bramek. Hat tricka dla Bugu ustrzelił Kamiński, rywale odpowiedzieli dwoma trafieniami. Wynik spotkania na 5:3 ustalił w 69. minucie Piotr Połodziuk, który skutecznie dobił strzał z rzutu karnego Zaporoshchenki. Bug dopisał 3 punkty do swojego dorobku w tabeli i utrzymał pozycję wicelidera.

Bug Wyszków – Start Otwock 5:3 (1:1)

Bug: J. Imiołek (87. F. Augustyniak) – R. Nogaj (85. A. Balcer), M. Maciak, D. Dadacz – P. Połodziuk, W. Podolski (75. P. Wojtkowski), Ł. Łada (46. A. Krawczyk), A. Szleżanowski (46. I. Zaporoshchenko), K. Maciak (66. P. Czajka) – Ł. Kamiński, P. Nasiadka (73. D. Świerblewski).

W 12. kolejce wyszkowianie zmierzą się na wyjeździe z Białymi Orłami Warszawa. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 30 października w stolicy.