Dziś jest 01 maja 2024 r., imieniny Anieli, Jeremiego

Bug przegrał z Naprzodem

(Zam: 13.06.2021 r., godz. 09.29)

• grafika - Bug Wyszków
Skomplikowała się sytuacja Bugu Wyszków w rozgrywkach ligi okręgowej. W sobotę wyszkowianie ponieśli pierwszą porażkę w rundzie wiosennej, która zniwelowała ich przewagę nad wiceliderem do dwóch punktów.

W sobotę 12 czerwca Bug Wyszków podejmował na własnym boisku piąty w tabeli Naprzód Stare Babice. Pierwsza połowa spotkania przebiegała pod znakiem lekkiej przewagi Bugu. Podopieczni trenera Ogrodzińskiego udokumentowali ją dwoma bramkami autorstwa Jakuba Rejnusia. W drugiej odsłonie role się odwróciły. Drużyna gości przeprowadziła trafione zmiany i przejęła inicjatywę. Rywale doprowadzili do remisu, a w 89. minucie wyszli na prowadzenie 3:2. Bug miał jeszcze szansę na wyrównanie, jednak piłka po strzale jednego z wyszkowian zatrzymała się na poprzeczce.

Bug Wyszków – Naprzód Stare Babice 2:3 (2:0)

Bug (wyjściowa jedenastka): Ł. Bestry – R. Nogaj, Sz. Skoczeń, A. Rzemek – P. Wojtkowski, D. Penkul, M. Maciak, K. Maciak, J. Rejnuś – B. Rejnuś, Sz. Rudnik.

W wyniku przegranej wyszkowian drugi w tabeli Sokół Serock zbliżył się do Bugu na dwa punkty. W najbliższą środę (16 czerwca) oba zespoły spotkają się w szlagierowym pojedynku, który może wyłonić najlepszą drużynę ligi okręgowej w tym sezonie. Mecz odbędzie się w Serocku, początek o godz. 19.00.