Dziś jest 28 kwietnia 2024 r., imieniny Marka, Walerii

Zwycięski Bug, Sokół gubi punkty

(Zam: 17.05.2021 r., godz. 12.31)

W niedzielę 16 maja wyszkowianie zmierzyli się w stolicy z rezerwami miejscowego Hutnika. Podopieczni trenera Ogrodzińskiego wywiązali się z roli faworytów i spokojnie kontrolowali całe spotkanie. W 29. minucie Łukasz Kamiński wyprowadził Bug na prowadzenie. Jednobramkowe prowadzenie wyszkowian utrzymało się do przerwy. Na początku drugiej połowy na 2:0 podwyższył Kamiński, a chwilę później wynik meczu ustalił Szymon Rudnik. Bug wygrał 3:0. W tej samej kolejce doszło do meczu drugiej z trzecią drużyną w tabeli, czyli Sokoła Serock z Legionovią II Legionowo. Rezerwy trzecioligowca pokonały na własnym stadionie Sokoła 2:1, w rezultacie wyszkowianie „odjechali” serocczanom w tabeli na 7 punktów. Legionovia traci do Bugu 12 oczek.

Hutnik II Warszawa – Bug Wyszków 0:3 (0:1)

Bug: Ł. Bestry (85. B. Trzciński) – R. Nogaj, P. Wojtkowski, P. Borkowski - Ł. Damętko (60. B. Ciach), A. Krawczyk (55. D. Penkul), M. Czabaj (65. B. Rejnuś), K. Maciak, J. Rejnuś – Ł. Kamiński (75. J. Kopiejewski), Sz. Rudnik (70. – P. Nasiadka).

W najbliższej kolejce Bug podejmie na własnym stadionie Mazura Radzymin. Mecz zostanie rozegrany w sobotę 22 maja o godz. 19.22.