Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 19 lutego 2020 r., imieniny Konrada, Marcelego

Płatne parkowanie przy szpitalu

(Zam: 04.11.2019 r., godz. 13.55)

Placówka zastanawia się nad wprowadzeniem płatnego parkowania od strony ul. 3 Maja.

O tych zamierzeniach poinformował dyrektor placówki Tomasz Boroński, który omawiał program naprawczy szpitala na lata 2019-2020.
- Chcemy, by te te miejsca były użytkowane odpłatnie. Budują się bloki od strony ul. 3 Maja, Komisji Edukacji Narodowej. Nie chcemy, by miejsca parkingowe służyły głownie mieszkańcom tych nieruchomości, a nie pacjentom i osobom im towarzyszącym - poinformował dyrektor.
Wdrożenie płatnego parkowania to tylko jeden z elementów działań naprawczych, zawartych w programie przyjętym na sesji Rady Powiatu 30 października.
Szpital liczy na zwiększenie kwoty uzyskiwanej z Narodowego Funduszu Zdrowia. Ma być zgłoszony do przeglądu akredytacyjnego przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia. Uzyskanie certyfikatu ma wpłynąć na wizerunek i prestiż zakładu, ale też na wyższy kontrakt z NFZ-em.
Szpital planuje zmianę lokalizacji szkoły rodzenia, która ma być prowadzona w nowo wyremontowanych pomieszczeniach sali konferencyjnej. Chce promować wśród pacjentów możliwość korzystania z odpłatnych usług, także w nowych zakresach - diagnostyki USG, badań endoskopowych, biopsji.
Szpital zaoferował wynajmowanie ogrodzenia na reklamy i ogłoszenia (od strony ul. KEN i 3 Maja). Planowane są zmiany organizacyjne usług laboratoryjnych, ograniczenia zakupów usług na zewnątrz, obniżenie kosztów mediów i in.
J.P.

Komentarze

Dodane przez 123, w dniu 05.11.2019 r., godz. 16.21
Proszę jeszcze wprowadzić płatne parkowanie przy Urzędzie Miasta i Starostwie, bo miejsca wystarcza jedynie dla pracowników, niech parkuję na za Przemysłowej, skorą wybudowali parking który stoi pusty. Burmistrz powinien odpowiedzieć za niegospodarność za budowę tego pustostanu za kilka milionów,
Płatne parkowanie...
Dodane przez Bŕrrrr, w dniu 06.11.2019 r., godz. 09.09
Zgadzam się z tym. Ale szpital ok.tu pomysł jest dobry wszędzie są płatne Ostrołęka,Wa-wa nie za miliony ale lokatorów odpędzi postój 24h. Niech parkują u Burmistrza na Kasztanowej skoro wydał plany na budowę takich bloków przy szpitalu bez pojęcia po co to lądowisko ja się pytam.?
Dodane przez Ograniczenia Lądowisko przez wieżowce., w dniu 06.11.2019 r., godz. 19.59
A czy wszyscy wiedzą, że przez 8 piętrowe bloki Borka przy Szpitalnej i Księżaka przy 3-go maja, będzie ograniczone lądowisko przyszpitalne ? Dlaczego Miasto, Starostwo i Szpital milczy w tej sprawie, po co było budować lądowisko za parę milionów złotych, jak po wybudowaniu 8 piętrowych bloków będzie miało ograniczone możliwości ? Dlaczego dobro wybranych jednostek jest ważniejsze dla Burmistrza, od dobra ogółu, w tym wypadku zagraża życie i zdrowiu wszystkich mieszkańców ??? Chyba nie ma już wyjście, referendum i odwołanie tych szkodników jest koniczne dla dobra Miasta i Powiatu.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl