Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 28 stycznia 2020 r., imieniny Juliana, Walerego

Nasz przeciwnik idzie na wojnę

(Zam: 09.10.2019 r., godz. 08.42)

Kandydaci Koalicji Obywatelskiej w naszym okręgu – Kamila Gasiuk-Pihowicz, Zbigniew Kamiński, Maciej Wójcik oraz Tadeusz Nalewajk przyjechali w poniedziałek 7 października do Wyszkowa. Wyborców namawiali przede wszystkim do udziału w głosowaniu i namawianiu do tego rodzinę i znajomych.

Spotkanie odbyło się w restauracji „Wyszkowianka”, a poprowadził je szef wyszkowskich struktur Platformy Obywatelskiej Adam Mróz.
- Te wybory będą fundamentalnie ważne – stwierdziła Kamila Gasiuk-Pihowicz. – Partie, które szanują prawo mają jedną szansę pokonać wroga, który nie szanuje prawa, bo potem on przejmie kolejne instytucje, umocni się i później już nie będzie szans na jego pokonanie. Obecnie istniejącą szansę trzeba wykorzystać, wszystko w naszych rękach. To nasz czas, czas obywateli, musimy zrobić wszystko, by zmobilizować się i pójść na wybory, by zdecydować, w jakim kierunku rozwijać się będzie Polska. Ktoś nas kiedyś spyta, co zrobiliśmy jesienią 2019 roku, by Polska była praworządna, europejska – dodała. – Po drugiej stronie mamy armię, która idzie na wojnę. Słyszałam, jak o nas mówiono, że trzeba nas zgnieść jak stonkę. Nasz przeciwnik nie idzie polemizować, jak ma się rozwijać Polska, on idzie na wojnę. Musimy mieć w sobie mobilizację, bo w tych wyborach niewielka liczba ludzi zdecyduje, w jakim kierunku będzie się rozwijał nasz kraj przez dekady. Nie zmarnujemy tego tygodnia, wypełnijmy go działaniami, by przekonywać do swoich racji. Mam nadzieję, że 13 października przekujemy nasze marzenia w rzeczywistość.
Zbigniew Kamiński jako samorządowiec z 20-letnim stażem mówił o złych zmianach, jakie w ostatnich latach dotknęły Polskę lokalną.
- Jest duże zagrożenie dla praworządności w Polsce i boję się o przyszłość samorządności. Jestem radnym powiatu, obserwuję urząd pracy. W powiecie ostrowskim zabrano im ponad 5 mln zł, które miały być dla dla przedsiębiorców. Jeśli mówimy o szpitalach powiatowych, to wraz z wprowadzeniem deformy służby zdrowia wprowadzono limity i już nie można przesuwać środków z oddziału na oddział. To pogorszyło sytuację tych jednostek – stwierdził gość. – Cztery lata temu dziś rządzący mówili, że zastali kraj w ruinie i ludzie to w uwierzyli. To była trochę nasza wina, bo oni dziś chwalą się przecinając jakikolwiek odcinek drogi, potrafią się sprzedać. Mają też dziś kasę, banery z płotów aż odpadają, będąc jeden przy drugim - dodał. – 13 października przekonajcie znajomych, rodzinę, niech pójdą na wybory. Może ten kraj wróci na normalne tory.
Mieszkaniec Wyszkowa Maciej Wójcik jako nauczyciel i przedstawiciel związku zawodowego mówił m.in. o edukacji. Zmiany wprowadzone przez PiS w tej dziedzinie również nazwał deformą.
- Ona była dokonywana chaotycznie, a konsekwencje ponoszą dzieci, młodzież, rodzice – zaznaczył.
Zapowiedział, że od poniedziałku środowisko nauczycielskie rozpocznie strajk, w ramach którego pracownicy ograniczą się do wykonywania obowiązków w ramach pensum i nie będą angażować się w dodatkowe aktywności, jak wyjazdy z uczniami na wycieczki.
- Średnia wieku nauczycielek to ok. 45 lat, nauczycieli – 46. Tak, jak w medycynie był okres, kiedy nie było dopływu młodych lekarzy, pielęgniarek, tak wśród nauczycieli jest podobnie. To dlatego, że odebrano prawo do wcześniejszej emerytury, po 30 latach pracy – zaznaczył kandydat. – W służbie zdrowia zapaść – wskaźnik umieralności Polaków jest najwyższy od zakończenia II wojny światowej. To katastrofa, która nastąpiła wskutek braku działań, finansowania w zakresie służby zdrowia.
Tadeusz Nalewajk w jednomandatowym okręgu senackim konkuruje jedynie z kandydatem PiS Robertem Mamątowem.
- Kilkakrotnie kandydowałem do Sejmu, dwa razy otarłem się o mandat. Uznałem, że w tym roku będę kandydować do Senatu – ta izba może być ostatnią ostoją demokracji. Musimy centymetr po centymetrze tę demokrację odbudowywać. Idziemy szerokim frontem, każdy głos się liczy. Każde dobre rozwiązanie, które pomoże przysporzyć głosów, jest cenne – przekonywał.
J.P.


Komentarze

Dodane przez rot, w dniu 09.10.2019 r., godz. 10.19
Teraz wyraźnie widać jak "mocno"apolityczny jest szef wyszkowskiego ZNP.
ola
Dodane przez Anonim, w dniu 09.10.2019 r., godz. 11.31
duże brawa dla Prezydenta Wałęsy - gdybysz reszta opozycji taka odważna była...
Dodane przez Anonim, w dniu 09.10.2019 r., godz. 12.55
Burmistrz podobno też bezpartyjny; wszedł w koalicję z PiS , a popiera PO . Obłuda i celowe wprowadzanie w błąd wyborców
Panie Mróz czemu Pan nie startuje?
Dodane przez Wyborca z Wyszkowa, w dniu 09.10.2019 r., godz. 13.29
Czemu wystawiacie pana Wójcika? A swoja drogą niech się później nauczyciele nie dziwią, że mają słabe podwyżki, jak prezes powiatowego ZNP jest członkiem PO... PS. Dobra rada dla pana Wójcika, zamiast krytykować rząd zadbaj pan o interesy nauczycieli, ale nie jako członek PO tylko osoba bezpartyjna.
Dodane przez Rzygają Wyszkowem, w dniu 09.10.2019 r., godz. 15.24
Jakbyś wyborco posłuchał taśm Neumanna, szczególnie tych najnowszych, to byś wiedział dlaczego. Poustawiała się POstkomuna, Mrozik, Nowos i Waldi w Wyszkowie, w radach, we władzy, spółkach i po co im wchodzenie do przegranej gry.
Dodane przez bolek, w dniu 09.10.2019 r., godz. 16.24
PIS. TO JEDYNA POLSKA PARTIA.............
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 09.10.2019 r., godz. 19.54
Z zainteresowaniem przeczytałem relację ze spotkania. Nie znalazłem jednak ani słowa o programie dla Polaków, jaki zamierza PO-KO realizować. To dość osobliwe, jednak dość dobrze pokazuje kondycję, a w jakiej znajdują się kandydaci Platformy do Sejmu. A może oni boją się mówić o programie, bo ktoś podsłucha i im go podkradnie ?
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 09.10.2019 r., godz. 20.01
Anty-PiS to taki przekaz dla najwierniejszych. Problem polega jednak na tym, że partia aspirująca do zwycięstwa, o którym mówiła pani Gasiuk - Pihowicz musi wyjść poza twardy elektorat. Wygląda na to, że oni już nawet na to nie liczą. Martwią się jedynie, żeby ci najwierniejsi nie odeszli.
A oni dalej swoje
Dodane przez WWY, w dniu 09.10.2019 r., godz. 20.37
Mówią o demokracji, a nie potrafią zaakceptować i pogodzić się z faktem, że Polacy wybrali i nadal popierają PiS; mówią o wolności słowa i przekoknań, a stosują cenzurę wobec myślących "niepostępowo", a teraz ludzie, którzy 4 lata temu wypowiedzieli wojnę rządzącym twierdzą, że to PiS idzie na wojnę. rot - to widać choćby po jego materiałach wyborczych w lokalnej prasie - zdjęcia z Komorowskim, Schetyną, Gasiuk-Pichowicz. Szkoda, że nie ma zdjęcia z Bolkiem. Nalewajk też nie lepszy - napis na plakacie "Tadeusz Nalewajk. Nasz wspólny kandydat albo PiS", no to wybór jest jasny, ha ha, sami strzelają sobie w stopy i kolana.
Dodane przez roms, w dniu 09.10.2019 r., godz. 22.59
Z fotografii publiczności tylko jedna osoba nie jest mi znana. Wyjątkowy szacunek dla części tej grupy powstrzymuje mnie przed opublikowaniem poglądu nt. Platformy Obywatelskiej, utworzonej jako partia konserwatywno-liberalna /zainteresowani go znają/. Z perspektywy czasu można stwierdzić, że "dokonania" jej liderów sytuują ją w roli nawozu wspomagającego rozrost "Dobrej Zmiany". Miny zebranych, jak i brak dyskusji nie rokują zmiany na lepsze. Ze swoją wiarygodnością to nadają się do dalszego szarpania po nogawkach rzeczywistych organizatorów życia publicznego.
Wybory
Dodane przez Adam, w dniu 10.10.2019 r., godz. 09.57
Głosujcie dalej na PiS a obudzicie się w komunie bis i po trochu w średniowieczu
Dodane przez Anonim, w dniu 10.10.2019 r., godz. 10.29
Adam Komuna to będie jak komunista Czarzasty wraz z grupą komuchów wejdzie do Sejmu i tu jest średniowiecze..
Wybory
Dodane przez Adam, w dniu 10.10.2019 r., godz. 12.04
W odp.Anonim nie jestem za p.Czarzastym on powinien dawno zejść ze sceny.Proszę się przyglądać reformom Pisu i wypowiedzi P.Kaczyńskiego i sprawdzić wystąpieniom Gierka i Gomułki .PiS uważa nas za ciemny Lód że wszystko łykniemy damy chleba hołocie a pis pomalutku zrobi sobie państewko Banasia
Wybory
Dodane przez Adam, w dniu 10.10.2019 r., godz. 12.16
Do;Anonim.Czarzasty dawno powinien odejść ja mówię o psełdo reformach pisu .Damy chleba a lód połknie wszystko i stworzymy sobie państewko na swoją modłę .Kto z namy ten dobry a reszta na Madagaskar i to mówi między wierszami p.Kaczyński
Do aktywistów PSL
Dodane przez Anonim, w dniu 10.10.2019 r., godz. 12.17
Dzisiaj rano samochody mieszkańców na osiedlu Polonez zostały przyozdobione ulotkami kandydata nr 8 na liście PSL. W nocy padał deszcz więc ulotki pięknie się poprzylepiały do szyb. Także trzeba skrobać lub sprawę zgłosić np. Straży Miejskiej, gdyż kodeks wyborczy jasno określa gdzie i jak można umieszczać treści o charakterze wyborczym. Znalezione w internecie: "Policja lub straż gminna jest obowiązana usuwać na koszt komitetów wyborczych plakaty i hasła wyborcze, których sposób umieszczenia może zagrażać życiu lub zdrowiu ludzi albo bezpieczeństwu mienia bądź bezpieczeństwu w ruchu drogowym. Zatem jeśli w „podejrzanym” miejscu wisi nachalna treść wyborcza warto skontaktować się z mundurowymi." Zgodnie z kodeksem wykroczeń art. 63a - kto umieszcza w miejscu publicznym do tego nieprzeznaczonym ogłoszenie, plakat, afisz, apel, ulotkę, napis lub rysunek albo wystawia je na widok publiczny w innym miejscu bez zgody zarządzającego tym miejscem, podlega karze ograniczenia wolności albo grzywny. A swoja drogą życzę PSL aby nie przekroczył progu wyborczego, a panu kandydatowi nr 8 na liście jak najgorszego wyniku! Chlew na robicie na parkingach panie kandydacie z PSL-u
Wybory
Dodane przez WWY, w dniu 10.10.2019 r., godz. 16.26
Do Anonim.Wszystkich gnoisz i ubliżasz którzy inaczej myślą niż ty.Nie znam ciebie ale jestem ciekawy czy ty też gnoju w butach nie nosisz.Posłuchaj sobie co mówi o innych p.Morawiecki albo p.Kaczyński a potem oceniaj innych.Ja według nich jestem gorszym sortem i zdrajcą bo nie zgadzam się z tym do czego prowadzą ich działania.Ty też pewnie tak uważasz,choć ja w przeciwieństwie do ciebie nigdy bym nie powiedział,że jesteś zdrajcą lub jesteś gorszego sortu.Mimo tego pozdrawiam.
Do " roms"
Dodane przez Anykomunista, w dniu 10.10.2019 r., godz. 17.10
Niech Pan nie powtarza głupot typu " Platformy Obywatelskiej, utworzonej jako partia konserwatywno-liberalna ". Platforma została utworzona przez funkcjonariuszy służb specjalnych PRLu w porozumieniu z agentami dzisiejszego wywiadu Niemiec BND.Partia ta nigdy nie opierała się na wartościach ideowych. Cel dla PO był i pozostaje jeden:reprezentować interesy Niemiec i demontować państwo polskie.Okradać Skarb Państwa i doprowadzić do ruiny finanse publiczne - przewały vatowskie, paliwowe czy reprywatyzacyjne.
wyborca
Dodane przez Kruk, w dniu 10.10.2019 r., godz. 17.49
W blisko 30-tysięcznym Wyszkowie na spotkaniu "OGROMNE TŁUMY". Ciągle ta sama wyszkowska "śmietanka"- średnia wieku powyżej 60 lat. Najmłodszą osobą to była sama kandydatka na posła p. Gasiuk-Pihowicz Publiczność w większości ta sama co rok i dwa lata temu manifestowała pod wyszkowskim sadem rejonowym w obronie kasty sędziowskiej - nie będę wymieniał nazwisk. Swoją drogą pan Nalewajk z ZSL-u na banerach i plakatach jest jakieś 10 lat młodszy niż w rzeczywistości. A apolityczny pan burmistrz jak zawsze i tu i tam. Obrotowy jak pewna partia. Pan Neumann prominentny działacz PO na nagranych taśmach wyjaśnił na czym polega polityka uprawiana przez jego ugrupowanie. Panie Mróz, pani Pihowicz czy w razie zwycięstwa opozycji tak będzie wyglądać wasza polityka jak to ujawnił Neumann ? Największą szansę na mandat w naszym okręgu ma tylko pani Pihowicz. Reszta bez szans.
Kto ma szanse żeby zostać posłem z terenu powiatu wyszkowskiego
Dodane przez Wyborca z Wyszkowa, w dniu 11.10.2019 r., godz. 12.00
1. Stanisław Jastrzębski numer 8 na liście KW Polskie Stronnictwo Ludowe - 0,0001% szans na zdobycie mandatu posła (jeśli PSL przekroczy próg wyborczy 5% mandat zdobędzie jako jedyny z tej listy Marek Sawicki numer 1 na liście), 2. Jerzy Żukowski numer 10 na liście KW Prawo i Sprawiedliwość - 99% szans na zdobycie mandatu posła (w poprzednich wyborach PiS zdobył osiem mandatów w naszym okręgu, zakładając podobny wynik pewni swego mogą być posłowie Tchórzewski, Czartoryski, Kowalczyk i ostatni na liście Daniel Milewski, który ma duże poparcie w Mińsku Mazowieckim). Osobiście uważam, że Jerzy Żukowski z piątym lub szóstym wynikiem na liście spokojnie zdobędzie mandat poselski. 3. Radosław Komor numer 9 na liście KW Sojusz Lewicy Demokratycznej - 0,000001% szans na zdobycie mandatu posła, 4. Roman Ryszard Składanowski numer 6 na liście KW Konfederacja Wolność i Niepodległość - 0,000001% szans na zdobycie mandatu posła, 5. Maciej Wójcik numer 19 na liście KKW Koalicja Obywatelska PO .N iPL Zieloni - 0,00000000000001% szans na zdobycie mandatu posła. Swoją drogą dziwne, że wyszkowska platforma już przed wyborami wywiesiła biała flagę, tzn. brak jest na liście A. Mroza
Człowiek z teczki
Dodane przez Adam, w dniu 11.10.2019 r., godz. 13.34
Dlaczego w naszym okręgu nr 18 obejmującym północno-wschodnią część województwa PO ( KO ) Grzegorz Schetyna wystawił na biorącej jedynce spadochroniarkę z Warszawy-Pruszkowa. Przecież ta pani ma bardzo nikłe pojęcie o naszym regionie. Listę powinien [-a] otwierać osoba z naszego okręgu. Wszyscy wiemy że jest to okręg pisowski. KO prawdopodobnie zdobędzie 1 mandat, PSL - 2 mandaty, Lewica - 1 mandat, PIS - 8 mandatów. Jako stary tradycyjny sympatyk PO [ jeszcze ] proponuję oddać głos na innego kandydata z list KO. Ta pani nie jest z mojej bajki. Jej ideologiczne poglądy są zbyt "nowoczesne", lewicowe i radykalne. Mnie osobiście nie po drodze z panią Gasiuk-Pihowicz. Jest to osoba z zewnątrz i powoduje zbytni skręt PO w lewo.
Wybory
Dodane przez Adam, w dniu 11.10.2019 r., godz. 14.32
Do.WWY.BRAWO i SZACUN p.Anonim to pewnie trol a oni za pieniądze dobrej zmiany zrobią i napiszą wszystko.Pozdrawiam wszystkich zdrowo-rosądkowych WYSZKOWIAKóW
Dodane przez Anonim, w dniu 11.10.2019 r., godz. 16.43
Droga opozycją. GDZIE JEST WASZ PROGRAM ?. GDZIE JEST PROGRAM ?! Bo w powyższym artykule w ogóle go nie znalazłem. Tylko krytyka, krytyka, antypis i krytyka. Stwierdzenie pani Pihowicz cytuję że"Partie, które szanują prawo mają jedną szansę pokonać wroga". Następny cytat "Nasz przeciwnik nie idzie polemizować, jak ma się rozwijać Polska, on idzie na wojnę". Czyżby konkurent polityczny to wróg i wojna ? Pamiętam panią z wielu agresywnych wystąpień z trybuny sejmowej. Dostał pani swój przydomek "------------ !. Z ust innych kandydatów też nic nowego nie padło. Samo ble, ble. W zakresie służby zdrowia, szkolnictwa padały słowa typu: zapaść, katastrofa itp. Nawiąże do Wyszkowskiej służby zdrowia kierowanej przez ponad 16 lat panią Cecylię Domżała przecież swoją, z PSL-u i taka katastrofa ! Pan Wójcik z ZNP chciałby powrotu rozwiązań prosto z PRL. Emerytura po 30 latach pracy. To nie te czasy. Nawet służby mundurowe muszą pracować o 10 lat dłużej niż poprzednio. Przecież obecna Karta Nauczyciela to PRL-wski przeżytek. Ta urawniłowka dla wszystkich, niszczy najlepszych nauczycieli. Dobry nauczyciel i wychowawca powinien zarabiać dużo, dużo więcej. A słaby mniej niż dzisiaj. Najbardziej roszczeniowi są ci najmłodsi i nienajlepsi. Ale Karty ZNP będzie bronił jak niepodległości.nie dajecie ruszyć. Jeden z kandydatów stwierdził że "wskaźnik umieralności Polaków jest najwyższy od zakończenia II wojny światowej " Nie przeczę. Od dwóch latach wzrasta śmiertelność wśród Polaków. Przyczyny są proste. Zaczyna wymierać tzw. wyż demograficzny z lat 1949 - 1959 kiedy rodziło się corocznie ponad 700.000 dzieci - dzisiaj ok. 380.000. Urodzeni w tamtych latach to dzisiaj 60-70 latkowie. W ub. roku zmarło ok. 414.000 Polaków. Umieralność będzie corocznie wzrastać szczególnie dotyczy ww. roczników. Prognozy demografów są brutalne. Za 10 -15 lat będzie umierać ok. 500.000 - 550.000 Polaków rocznie. Podobne problemy demograficzne ma większość państw europejskich. Również nazywanie Polski naszej ojczyzny "ten kraj" dla mnie jest pogardliwe. Cytat: "Może ten kraj wróci na normalne tory". Który kraj ? Co do banerów. To największe i najdroższe ma pan Nalewajk zarówno w Wyszkowie ale i w okolicznych gminach. Na koniec panie i panowie z KO. GDZIE JEST WASZ PROGRAM !? Myślę że go wcale nie macie. Niemniej pozdrawiam - zawiedziony.
Dodane przez putin, w dniu 11.10.2019 r., godz. 17.25
CO TA MYSZKA AGRESORKA ROBI W WYSZKOWIE ODDAŁA JUŻ Z MĘŻEM PIĘNIAŻKI ZAGRABIONE Z NOWOCZESNEJ...............................
Coś dla PO i innych totalsów
Dodane przez Historia, w dniu 11.10.2019 r., godz. 18.47
J. Kaczyński – mąż stanu A jednak J. Kaczyński to najskuteczniejszy polityk od 30 lat. Może jest starym kawalerem… zdziwaczałym… kurduplem... kartoflem... burakiem... itp. Może ma krzywe nogi i wygląd lichy... Może niejeden piękny LOLO, młody, europejski, pachnący, elokwentny, dobrze ubrany, ostrzyżony ...może mu "dowalić", wyśmiać, wydrwić, zhejtować... Ale?. Ten facet WYKREOWAŁ 3 prezydentów i 4 premierów z sobą włącznie. NIE MA w tej chwili polityka z takim dorobkiem. Jest Kaczyński i...dłuugo nic. Choćby nie wiem jak gardłowali. Choćby nie wiadomo jakie garnitury i garsonki wkładali. Choćby i po 10 złotych zegarków zakładali niczym ruscy sołdaci na rękach i nogach jak Nowak, to przy NIM są .. NIKIM. Ten facet odcisnął swoje piętno na ostatnim 30-leciu jak nikt inny. Reszta to ...tylko miernoty. Podręczniki historii za 50 lat będą pisały o Kaczyńskich. Nie będzie tam ani słowa o Tusku, Schetynie, Millerze, Pawlaku, Sikorskim, Kopacz, czy...no właśnie... nawet mam kłopoty z wymienieniem potencjalnych konkurentów. Pójdą w zapomnienie jak przedwojenni premierzy i ministrowie no chyba że w kronikach kryminalnych i IPN. Pies z kulawą nogą o reszcie nie wspomni. Dlaczego? Bo Jarosław Kaczyński to w tej chwili chyba jedyny Mąż Stanu. To ktoś więcej niż polityk. To ktoś, kto potrafi zrealizować w praktyce swoją wizję i nie poprzestaje na gęganiu przed kamerami. Kaczyński to JEDYNY polityk, który nie bał się poddać obywatelskiej weryfikacji w 2007 roku podając rząd do dymisji. Będąc przez 8 lat w opozycji potrafił utrzymać swoją partię mimo ciągłego ataku i ostrzału ze wszystkich stron. A w 2015 roku potrafił wznieść się ponad podziały na prawicy, zjednoczyć ją i poprowadzić do wielkiego zwycięstwa, uzyskania większości parlamentarnej i samodzielnych rządów. Może jest małym kurduplem ale...ma WIELKIE jaja.
Wyszkowianka
Dodane przez Ola, w dniu 11.10.2019 r., godz. 20.46
Beznadziejne spotkanie przedwyborcze z beznadziejnymi kandydatami. Takie spotkanie mogłoby być przy świeczkach przed wyszkowskim budynkiem sądu jak to kiedyś bywało. Jedyną osobą posiadająca jakieś tam kwalifikacje to pani Gasiuk-Pichowicz zwana inaczej "myszką agresorką" z racji swoich krzykliwych i agresywnych wystąpień sejmowych. Chociaż też nie. Jest to osoba niewiarygodna, która ma duży udział w rozwaleniu Nowoczesnej, a potem ucieczki z tonącego okrętu do PO. Nie powierzyłbym jej ani 1 grosza. Reszta towarzystwa to --------------- !. Szkoda gadać.
Dodane przez olaf, w dniu 11.10.2019 r., godz. 21.59
Pewniakami jest ośmiu obecnych posłów PiS, no może poza panią Anną Siarkowską. reszta to plankton z naszymi Żukowskim i Runo. Szanse starosty są żadne i nie warto na niego oddawać głosu. Wymyślił sobie, że 8 tysięcy głosów i 4 lata na stołku starosty to dobry punkt wyjścia do zawalczenia o stołek burmistrza. Większe pieniądze, decyzyjność, władza. A na tym biznesie zna się doskonale. Pół życia za kółkiem traktora, praktyka na budowlanym składzie, sklep i eksplozja. Awans na stołek dyrektora powiatowego KRUS! Dalej starosta, wybierany w odróżnieniu od burmistrza, gdzie o wyborze decydują mieszkańcy, przez tworzącą układ zwany "koalicją", kilkunastoosobową grupę. Marzy się dobry wynik i następny fotelik. Tyko gdy się na to wszystko z boku patrzy, widać, że cała ta kampania wymęczona jest, kaleka. Mnie się Żukowskiego marzenia nie widzą. Lepiej oddać głos na pewniaka, z którego będziemy mieli realne korzyści. Chyba nie muszę mówić o kogo z PiS chodzi?
Dodane przez Anonim, w dniu 11.10.2019 r., godz. 22.19
Ale głos oddany na Żukowskiego to również głos oddany na PiS!!!
Dodane przez Anonim, w dniu 11.10.2019 r., godz. 22.34
Niby Tak, ale jak pomyślę o tym planie bycia burmistrzem, to myślę sobie, że chłopu się w d... z tego dobrobytu poprzewracało i ręki do tej hucpy nie przyłożę.
Do olaf
Dodane przez Anonim, w dniu 11.10.2019 r., godz. 22.42
Ty to chyba udajesz wyborcę PiS, bo kombinujesz jak klakierzy od burmistrza, żeby tylko wyszkowski PiS nie miał swojego posła. Bo wtedy trzeba będzie się bardziej z tym PiSem liczyć. I czy wtedy uda się uruchomić tą słynną już spalarnię odpadów niebezpiecznych w Wyszkowie. Wyszków wybierze swojego posła i będzie nim Jerzy Żukowski i proszę nie wciskać nam tu kitu, że lepszy będzie dla nas ktoś inny z Węgrowa czy Makowa Maz. A burmistrz i jego ekipa niech dalej planują budowę spalarni, to zaraz po wyborach zaczynamy zbierać podpisy o jego odwołanie!
Dodane przez Anonim, w dniu 11.10.2019 r., godz. 23.45
Wyszków nie ma posła, bo kogoś widzimisię wystawia słabych kandydatów. I nie będzie go miał, bo nic w temacie się nie zmieniło, mamy jak na posła kiepskiego kandydata. Także proszę nie być rozczarowanym w razie porażki.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl