Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 26 lutego 2020 r., imieniny Aleksandra, Mirosława

Małżeńskie jubileusze

(Zam: 07.10.2019 r., godz. 12.51)

Urząd Miejski zaprosił na uroczyste spotkanie pary, które obchodzą w tym roku 50- i 60-lecie zawarcia związku małżeńskiego.

Uroczystość rozpoczęła się mszą w Sanktuarium św. Idziego. Jej druga część odbyła się w Restauracji Baśniowa. Tam burmistrz Grzegorz Nowosielski, pracownicy Urzędu Stanu Cywilnego oraz ks. Zdzisław Golan gratulowali parom wspólnie przeżytych lat. Obchodzący złote gody otrzymali medale przyznane przez prezydenta RP.
50-lecie małżeństwa obchodzą: Wanda i Jerzy Archaccy, Aniceta Rudzka-Augustyniak i Jerzy Augustyniak, Wiesława i Edward Bialikowie, Marianna i Tadeusz Błaszczykowie, Teresa i Marian Borkowscy, Marianna i Zbigniew Borkowscy, Jadwiga i Tadeusz Brudzińscy, Marianna i Józef Brykowie, Elżbieta i Stefan Ciokowie, Marianna i Jerzy Czerwińscy, Maria i Zygmunt Dąbrowscy, Barbara i Tadeusz Deptułowie, Barbara i Mirosław Dolińscy, Ewa i Józef Drużkowscy, Zofia i Jan Dyganowie, Teresa i Kazimierz Dzbeńscy, Janina i Wiesław Dzierżanowscy, Bogumiła i Kazimierz Falakowie, Krystyna i Tadeusz Flagowie, Janina i Wiesław Gedrowiczowie, Krystyna i Kazimierz Gołębiewscy, Alina i Józef Gromkowie, Ewa i Waldemar Kalinowscy, Anna i Jan Karczmarewiczowie, Jadwiga i Leopold Karpowie, Jadwiga i Ryszard Klimaszewscy, Władysława i Stanisław Kowalczykowie, Elżbieta i Jerzy Kozonowie, Izabela i Jan Kuczyńscy, Natalia i Tadeusz Kukawscy, Janina i Tadeusz Kuklińscy, Elżbieta i Wiesław Kusikowie, Janina i Edward Leszczyńscy, Elżbieta i Tadeusz Lewandowscy, Wiesława i Jan Mrozowie, Danuta i Jan Nowakowscy, Irena i Franciszek Ofmanowie, Halina i Henryk Owsiankowie, Wanda i Tadeusz Postkowie, Krystyna i Jan Prusowie, Wiesława i Józef Roguscy, Stanisława i Jerzy Rozenkowie, Jadwiga i Witold Rozenkowie, Krystyna i Marian Rutkowie, Krystyna i Henryk Rutkowscy, Marianna i Stanisław Siejakowie, Janina i Józef Sikorscy, Alina i Stanisław Składankowie, Janina i Tadeusz Skłuccy, Marianna i Marian Skoczniowie, Janina i Henryk Skrzeczowie, Hanna i Paweł Surowieccy, Jolanta i Waldemar Sztachelscy, Marianna i Czesław Świętoniowie, Danuta i Jerzy Turkowie, Janina i Jerzy Wilczyńscy, Halina i Wacław Wiśniewscy, Genowefa i Józef Wojtkowscy, Danuta i Stanisław Wronkowscy, Janina i Robert Wypijaczowie, Elżbieta i Tadeusz Zyśkowie.
60-lecie świętują: Halina i Wiesław Balowie, Krystyna i Kazimierz Balińscy, Wanda i Ryszard Baranowscy, Janina i Mieczysław Chodkowscy, Stefania i Ryszard Czeladzcy, Anna i Bogdan Łuczyńscy, Apolonia i Eugeniusz Pakiełowie, Antonina i Kazimierz Pikorowie, Teresa i Józef Rudowscy, Zofia i Feliks Semeniukowie.
J.P.


Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl